Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستکش در زمستان می تواند گرم و پوست را حفظ کند
- Dec 11, 2017 -

در زمستان، بیرون بروید و دستکشهای خود را بپوشید، نه تنها برای گرم کردن، بلکه برای محافظت از پوست. در انتخاب دستکش، ما باید به جنبه های زیر توجه کنیم.

(1) مناسب برای انتخاب و خرید اندازه و اندازه فاز Ma است. بیش از حد بزرگ نمیتواند به اثر حرارت برسد و انگشتان ناخوشایند را ایجاد کند؛ بیش از حد کوچک است که گردش خون دست را مختل می کند، به راحتی باعث ناراحتی می شود.

(2) دستکش های دوچرخه پوشیده شده در زمستان برای پوست مصنوعی، نایلون یا مواد ضخیم مناسب نیست. از آنجا که سختی چرم مصنوعی در زمستان سخت است، نایلون خیلی لغزنده است و نیروی اصطکاک کوچک است، بنابراین در هنگام سواری آسان است. مواد بسیار ضخیم باعث می شود انگشتان دست به کار شوند، که به ایمنی سواری منجر نمی شود.

(3) کودک مناقصه پوست را به سمت چپ برگرداند، باید خط مروارید نرم یا دستکشهای نایلونی الاستیک را انتخاب کند.

(4) گردش خون ضعیف سالمندان، و به خصوص سرد، پوست خشک است، بنابراین، باید نرم خز، پشم، دستکش پنبه را انتخاب کنید.

(5) بیماران پرکاری جراح، کرم زخم پوست زمستان، اما همچنین عرق کف دست آگاهانه به راحتی می شود. این افراد در خرید دستکش باید هر دو دستکش پنبه ای جذاب و گرم و گرم داشته باشند.

(6) رنج می برند از پای چپ، ترک خورده پس از زمستان. از آنجا که دست نیاز به هر روز اسکراب است، بهتر است برای انتخاب دو لایه دستکش، و دستکش باید پارچه پنبه نازک، آسان برای شستشو.

کودکان باید سعی کنند از دستکش نایلون پنبه، پشم یا الاستیک، هر دو جذب آب گرم و خوب، و آسان برای شستن و تغییر اغلب.