Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
روش انتخاب دستکش های حفاظتی
- Oct 10, 2018 -

1. ما باید دستکش های خود را با توجه به اندازه خودمان با توجه به اندازه دست ما انتخاب کنیم: ما نمی توانیم دستکش های خیلی کوچک را انتخاب کنیم؛ زیرا اگر دستکش های کوچکتر از دست های ما را انتخاب کنید، زمانی که آنها را می پوشید، احساس می کنیم که دست بسیار سفت می شود در عین حال، آن را به گردش خون در دست ما منجر می شود؛ اما ما نمی توانیم دستکش های بیش از حد را انتخاب کنیم. اگر دستکش ها بیش از حد بزرگ باشند، هنگام کار به راحتی احساس می کنیم و دستکش ها بسیار راحت می شوند.

2، ما باید دستکش های مناسب خود را با توجه به محیط کاری خود انتخاب کنید. دستکش های مختلف دارای اثرات محافظتی متفاوت هستند و تنها زمانی که آنها مطابق شرایط خاصی که در محیط کار خود قرار دارند، انتخاب می شوند، خطر اضافی را ایجاد نمی کنند.

3. مهم نیست کدام نوع دستکش ها را استفاده می کنید، باید آن را با جزئیات قابل توجهی بررسی کنید. هنگامی که یافت می شود آسیب دیده، شما باید آن را بلافاصله جایگزین کنید. اگر متوجه شدید که آسیب دیده است و شما مایل نیستید آن را جایگزین کنید، باید دستکش های دیگر را از دستمال یا دستکش های چرمی آن برای استفاده عادی استفاده کنید.

4. اگر دستکش های ساخته شده از لاستیک مصنوعی را انتخاب کنید، رنگ باید بسیار یکنواخت باشد و قسمت کف دست باید ضخیم تر باشد، اما قسمت های دیگر باید همان ضخامت باشد. و سطح آن باید نسبتا صاف باشد. مهمتر از همه، دستکش ها نباید آسیب ببینند و یا دیگر نمی توانند استفاده شوند.
5. اگر دستکش های ساخته شده از لاستیک را انتخاب کنید، نباید اجازه دهید آن را در مدت زمان طولانی در تماس با اسیدها و مواد دیگر قرار دهید، اما مهمتر از همه، شما نباید اجازه دهید چنین اشیاء تیز را به آن لمس کنید.

6. صرف نظر از نوع دستکش که شما استفاده می کنید، باید آن را به طور منظم بررسی کنید. اگر خسارت پیدا شود، باید اقدام مناسب انجام دهید.

7. برای جلوگیری از حوادث، آستین ها باید در دهان دستگاه در حین عملیات قرار داده شوند.

8. پس از استفاده، خاک داخلی و خارجی باید پاک شود. پس از خشک شدن، پودر تالک را بپزید تا از آسیب جلوگیری شود و بر روی زمین قرار ندهید.
9. هنگام حمل و نقل نباید در تماس با اسید اولئیک یا سایر مواد خورنده قرار گیرد و در خارج از منبع حرارت 1M ذخیره شود، در خشک و تهویه مناسب -15 تا 30 درجه، رطوبت نسبی 50 تا 80 درصد.

10. اندازه گیری مجدد از عملکرد ولتاژ مقاومت باید هر 6 ماه انجام شود.