Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
انتخاب دستکش های ورزشی در فضای باز
- Dec 11, 2017 -

در فعالیت های در فضای باز، یک جفت دستکش در فضای باز دستی نقش بسیار مهمی در عبور از میدان و فعالیت های صعودی دوستان خر را بازی می کند. به خصوص با آمدن زمستان، در هوای سرد، گرما و راحتی دست به طور مستقیم راحتی بدن انسان را تعیین می کند.

در ورزش های بیرون از منزل، از طریق جنگل، صعود، اسکی و سایر فعالیت های در فضای باز باید بر روی دست نگه داشتن دست آلپن استوک، صعود کردن جنگل ها، سنگ ها و قطب های کشویی و غیره با تاکید خاصی از دشواری فعالیت های پروژه تکیه کند، به شدت به کنترل نخل کمک می کند و درک به ویژه هنگامی که مقدار تمرین زیاد است، دست عرق را تولید می کند و مرطوب و لغزنده می شود، که منجر به کاهش قدرت جذب می شود که بر ایمنی فعالیت های فضای باز تاثیر می گذارد. یک جفت ضد آب و رطوبت نفوذ پذیر، نیروی جاذب قوی، انگشت انعطاف پذیر و دستکش های خوب کار گرم بسیار ضروری است.

سپس مردم چگونه یک سرپوشیده را انتخاب کنند. قبل از اینکه خبرنگار مصاحبه با کارشناسان شبکه های اطلاعاتی در فضای باز، آنها باید از چهار جنبه در نظر گرفته شود: اول، اولین انتخاب Burton دستکش بازالت دستکش پارچه ضد آب مواد تنفس، آن است که عملکرد ضد آب، تنفس، ضد اشک، همیشه می توانید نگه داشتن دستکش در کلیپ، مواد قالیشویی باید نرم، تنفس و گرم باشد بسیار خوب است و همچنین درمان ضد پیلینگ پارچه نیز باید دارای مقاومت زیادی در برابر اشک باشد. در مرحله دوم، کف دستکش باید به طور کامل پوشش داده شده بدون لغزش لاستیک لغزش بدون مواد چرم یا مواد چرم، می تواند اصطکاک و چسبندگی را افزایش دهد.

دستکش ها باید انعطاف پذیر باشند و به دست باشند تا انگشتان به آرامی حرکت کنند. پارچه خمیده در خم شدن انگشت استفاده می شود، که در راستای طراحی خم کنی ارگونومیک است. کف دستکش باید به طور کامل پوشش داده شده بدون لغزش لاستیک لغزش بدون چرم مواد چرم یا مواد چرم، می تواند اصطکاک و چسبندگی را افزایش دهد. علاوه بر این، مچ دست از دستکش های طبیعی باید الاستیک و تنگ طراحی و استفاده از زیپ ضد آب حرفه ای، و مچ دست نیز باید طول بکشد. این می تواند از ماده خارجی و برف در دستکش جلوگیری کند، بلکه باعث افزایش کارایی دستکش های ضد باد می شود.

در نهایت، به منظور انطباق با ویژگی های فعالیت های در فضای باز، دستکش های فصلی باید دارای اتصال دهنده ها و تسمه یا طناب در طراحی مچ دست باشند، دستکش ها را راحت بپوشند و همچنین می توانند احتمال دستکش های گمشده را کاهش دهند. علاوه بر این، دستکش های پارچه نیز باید مقاومت گرمایی خاصی داشته باشند، برای جلوگیری از الاغ تنها در یک گلدان برنج هنگام مصرف لوازم آشپزخانه، اجاق گاز بدون دستکش سوخته خواهد شد. در فعالیت های واقعی در فضای باز، دستکش های ضخیم تنها در الاغ عمل نمی کند، به عملکرد دوربین منجر نمی شود، بیش از حد نازک نمی تواند گرم شود، زیرا فیبر پنبه خشک بسیار کم است، بنابراین استفاده از دستکش پنبه ای در فضای باز فعالیت ها مطلوب نیست

بنابراین، با توجه به وضعیت واقعی، یک جفت مناسب و ضد skid، ضد آب، تنفس، دستکش گرم، حفاظت بهتر از دست خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال، یک لایه ضد آب و حرارتی دو لایه درست مانند یک کت و شلوار طراحی شده است که می تواند توسط پشم گوسفند وجانوران دیگر پوشیده شود. دستکش از لایه داخلی می تواند به صورت جداگانه برداشته شود، بنابراین استفاده بسیار راحت و راحت است و می تواند با چهار فصل و محیط های مختلف سازگار باشد.