Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com

دستکش سحر و جادو لمسی

در فرایند استفاده از دستکش باید توجه داشته باشید به موارد زیر 14 امتیاز: اندازه دستکش مناسب است، اگر دستکش بیش از حد تنگ است، محدود کردن گردش خون، آسان برای ایجاد خستگی، و ناراحت کننده؛ اگر بیش از حد سست، استفاده از انعطاف پذیر و آسان به سقوط است. انتخاب دستکش به ...

ارسال درخواست
85٪ اکریلیک / 11٪ پلی استر / 4٪ الاستان
یکی از اندازه های متناسب با بیشترین - فوق العاده تند و راحت است. عملکرد Touuchscreen
عالی برای زمستان، رانندگی، آسان گوشی های هوشمند و قرص استفاده، فقط به تناسب سبک خود
ایده آل برای زمستان سرد زمستانی، سواری، راننده و دیگر فعالیت های ورزشی در زمستان است


در فرایند استفاده از دستکش باید توجه به 14 امتیاز زیر را داشته باشد:

اندازه دستکش مناسب است، اگر دستکش بیش از حد تنگ است، محدود کردن گردش خون، ایجاد خستگی آسان و ناراحتی؛ اگر بیش از حد سست، استفاده از انعطاف پذیر و آسان به سقوط است.

انتخاب دستکش تاثير محافظتی مناسب، انتخاب دستکشهای مقاوم در برابر برش سيم، شما نميتوانيد از نخ های مصنوعی مقاوم در برابر دستکشهای برش و غيره استفاده کنيد. برای اطمینان از عملکرد حفاظتی آن، باید به طور مرتب جایگزین دستکش ها شود. بیش از عمر مفید ممکن است باعث آسیب به دست یا پوست شود.

دستکش را در هر زمان چک کنید، برای سوراخ ها یا شکاف ها، مناطق سایشی، به ویژه جوش های انگشتی. برای دستکش های مقاوم در برابر شیمیایی می توانید از روش تورم برای بررسی استفاده کنید.

توجه داشته باشید که استفاده از دستکش ها، اگر یک جفت دستکش در مکان های مختلف استفاده شود، ممکن است زندگی این دستکش را بسیار کاهش دهد.

استفاده باید با توجه به ایمنی، دستکش آلوده خودسرانه را حذف نکنید، برای جلوگیری از آسیب به دیگران. دستکش های موقت استفاده نشده باید در یک مکان امن نگهداری شوند.

حذف دستکش باید توجه به روش صحیح برای جلوگیری از دستکش مواد آلوده مواد با پوست و لباس، در نتیجه آلودگی ثانویه.

بهتر است دستکش را با دیگران تقسیم نکنید، زیرا دستکش به دلیل ایجاد باکتری ها و میکروارگانیسم ها باعث می شود که دستکش ها باعث ایجاد عفونت متقابل شوند.

دست ها را قبل از پوشیدن دستکش ها، دستکش هایی که به دست های تمیز (استریل) و یا باکتری های پرورش می دهند، بشویید. بعد از از بین بردن دستکشها دست ها را بشویید و دستمال مرطوب را دوباره بشویید.

زخم خود را قبل از پوشیدن دستکش بپوشانید پوست یک مانع طبیعی علیه محیط خارجی است و از وارد شدن باکتری ها و مواد شیمیایی جلوگیری می کند.

هر گونه اریتم پوستی یا خارش را نادیده نگیرید، برای جلوگیری از درماتیت و سایر بیماری های پوستی. اگر دست ظاهری خشک، خارش دار، حباب و غیره باشد، به سرعت با دکتر مشورت کنید.

دستکش های خود را با دست دادن و رقصیدن با دیگران بردارید.

اصل انتخاب طول دستکش این است: آستین های کوتاهتر لباس، طولانی تر از دستکش باید انتخاب شود. اگر آستین کوتاهی دارید، لباس بدون آستین و بدون تی شرت باید دستکشهای بلند داشته باشید.

دستکش های سفید و دستکش های سفید با همان رنگ، مانند عاج، بژ، تپه و غیره، در دستکش های کلاسیک هستند و می توانند در هر زمان مناسب برای پوشیدن دستکش استفاده شوند.

از دستکش های سیاه و سفید با لباس های سفید یا رنگ های روشن استفاده نکنید، اما می توانید با لباس های سیاه، تیره یا آبی استفاده کنید. علاوه بر رنگ سفید و سیاه، رنگ های دیگر دستکش ها باید با مجموعه رنگی لباس های خود هماهنگ شوند.


یک مهارت را انتخاب کنید

یک نگاه: از طریق بافت و منافذ سطح قشر برای شناسایی بهترین پوست برهنه؛ پوست گوسفند را از طریق قسمت فیبر برای دیدن فیبر انعطاف پذیر پوست گوسفند!

بوی دوم: بویژه پس از اولین بره ی برنزه ی جراحی دستی، بوی چرم قوی تر می شود؛ با این حال، کسانی که با دستکش های چرمی یا چرم معمولا با بوی رنگ های شیمیایی هستند!

سه لمس: لایه بیرونی بالای پوست برنزه بسیار صاف است، لایه داخلی عطر از پوست گوسفند بسیار ظریف است، مناسب پوست نیز فوق العاده خوب و راحت است، اما فیبر شیمیایی و یا پنبه حتی سخت تر!

چهار سوزش: پوست چرم واقعی و چرم و چرم طبیعی مانند سوزاندن پس از ترک خاکستر می تواند به راحتی با انگشت به پودر تبدیل شود، در حالی که بوی پروتئین (مانند تخم مرغی) بوجود می آید؛ یک عطر؛ اما پوست با چرم مصنوعی یا پلاستیک سوخته طعم تلخ!

این شبکه های عصبی پیشرفته ما را قادر می سازد تا در عرض چند میکرو ثانیه در معرض سرما، گرما، درد و غیره قرار گیریم و حتی احساس ارتعاشات کوچک با تنها یک دامنه مو داشته باشیم. از روز تولد، دست این فعالیت را متوقف نمی کند، و در پایان زندگی، دست می تواند به طور متوسط ​​250 میلیون بار انجام دهد. با این حال، ما اغلب اهمیت دست های ما را نادیده می گیریم و از حفاظت مناسب خود غافلند، به طوری که آسیب های دست به 20٪ از همه نوع حوادث مربوط به کار مربوط می شود که منجر به ناتوانی می شود. این نشان می دهد که انتخاب صحیح و استفاده از تجهیزات حفاظتی ضروری است. دست حفاظت دست یکی از اندام های ظریف و متراکم در اندام های انسان است. این شامل 27 استخوان است که به 4/1 کل تعداد استخوان های انسانی مربوط می شود و عضلات، رگ های خونی و عصب ها، توزیع و سازماندهی بسیار ناگهانی پیچیده است، فقط چند متر در هر سانتی متر از طول مویرگی نوک انگشتان، اعصاب تا هزاران دالتال.

انواع آسیب های دست انواع آسیب های دست می تواند به سه دسته از جنبه بزرگتر تقسیم شود.

آسیب های آسیب رسان مانند آسیب های دست به علت علل مکانیکی آسیب استخوان، عضلات و بافت، انگشتان قطع شده، شکستگی ها به آسیب های جزئی پوست و غیره می باشد. مانند استفاده از ابزارهای تیز لبه، دستکاری برخی از چاقوهای بزرگ، ماشین آلات تیز و یا ابزار، می تواند باعث کاهش دست و غیره شود؛ دست زدن به، استفاده از اسپیندل ها، ناخن ها، پیچ گوشتی ها، برس ها، ماشین های اسپری شده به صورت اسپری، خرد شده و حتی از انگشتان شما دور می شوند.

تماس با درماتیت چنین آسیب هایی عمدتا بر روی دست آسیب پوست است. نور، در نتیجه پوست خشک، لایه برداری، خارش، تورم شدید، بولدر ها، تبخال، زخم. این آسیب ناشی از قرار گرفتن در معرض اسید، محلول آبی قلیایی، مواد شوینده، ضدعفونی کننده و یا قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی، مواد زیستی، در معرض شوک الکتریکی، یخ زدگی، سوزاندن با حرارت بالا، سوختگی شعله و غیره است.

دستکاری طولانی مدت ابزار ارتعاشی دست مانند زنجیر، حفاری های سنگی، چکش ها، برداشتن و غیره می تواند باعث آسیب هایی مانند سندرم جرقه بازو و اختلالات ماده سفید شود. دست با ابزار برای لرزش طولانی مدت، بلکه باعث آسیب به سیستم گردش خون و وقوع بیماری سفید انگشت می شود. این خصوصا در محیط مرطوب و سرد صادق است. با توجه به گردش خون ضعیف، دست خفیف، بی حسی و غیره می شود. اگر به اعصاب حسی آسیب برسانید، دست خود را به درجه حرارت کمتر حساس، لمس آن و حتی باعث بی حسی دائمی می شود. دستکش مواد برای محیط کاری خطرات مختلفی وجود دارد، شما می توانید انواع مختلف دستکش مانند دستکش مقاوم در برابر مواد شیمیایی، دستکش برای خطرات الکتریکی، دستکش های با درجه حرارت بالا و پایین، کارهای برش، دستکش های ضد برش، دستکش ضد ارتعاش برای کارهای ارتعاش و غیره

دستکش

مواد دستکش میزان عملکرد محافظتی دستکش را تعیین می کند که مبنای انتخاب دستکش است.


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.

统系 加 在 产品 后面 .jpg


Hot Tags: لپ تاپ دستکش سحر و جادو، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو