Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com

دستکش خرگوش پشم

ماده: پشم؛ نایلون؛ دستکش های زمستانه گرم و لوکس دستکش های نرم مدرن، یکی از مناسب ترین مناسب برای کارکنان اداری و علاقه مندان به فضای باز BEST PROTECTOR FOR YOUR HAND IN WINTER: این دستکش های زمستانی زنانه نرم و راحت هستند. بالا ساخته شده از بسیار ...

ارسال درخواست

ماده: پشم؛ نایلون؛ خز خرگوش

دستکش های گرم و لوکس و نرم

دستکشهای مدرن کشش دار، یکی از بزرگترین اتصالات

مناسب برای کارکنان اداری و علاقه مندان به فضای باز

بهترین محافظ برای دست شما در زمستان: این دستکش های زمستانی زنانه نرم و راحت هستند. بالا از پشم بافتنی بسیار نرم و با لایه داخلی پشم پشمی ساخته شده است تا بتوانید در کمترین و کمترین آب و هوا گرم باقی بمانید در اطراف انگشتانتان. آنها در چند رنگ کلاسیک قرار می گیرند، به شما گزینه های بسیاری برای انتخاب رنگ مورد علاقه خود را برای رفتن با کت و ژاکت خود را ارائه می دهند.

انعطاف پذیری مناسب ترین دست ها: دستکش با یک اندازه متوسط ​​ساخته شده است. همانطور که بالاست از بالا دستکش دست کشنده است کشش، آنها متناسب با اکثر دست زن بدون هیچ مشکلی. این فقط برای شما آسان است که دستان خود را نیز بشکنید.

مناسب برای هر نوع فعالیت بیرونی و بیرونی: هنگامی که شما برای فعالیت های در فضای باز مانند پیاده روی، خرید و یا رانندگی می روید، یا فقط می خواهید خانه خود را با استفاده از لپ تاپ خود به راحتی در خانه بمانید، این دستکش ها برای شما ضروری است، دستان خود را گرم نگه دارید در حالی که شما را شیک می کند و این دستکش بهترین هدیه را برای دختر، مادر و دختر شما می دهد. فراموش نکنید که این زمستان را به آنها عشق و گرمی بدهید.


انتخاب دستکش ها می تواند عوامل در نظر گرفته شود

درجه قرار گرفتن در معرض

اگر تماس با مواد شیمیایی طولانی تر باشد، مقاومت شیمیایی آن به طور قابل توجهی کاهش می یابد. افزایش غلظت مواد شیمیایی و یا فروکش کردن دستکش به طور مستقیم به مواد شیمیایی باعث می شود که دستکش برای مدت کوتاهی نفوذ کند تا تولید کننده فراهم کند.

2. درجه حرارت

به طور کلی، درجه حرارت افزایش می یابد، سرعت نفوذ، زمان نفوذ کوتاه می شود. داده های زمان نفوذ استاندارد در دمای اتاق (25-25 درجه سانتی گراد) بدست می آید. دستکش هایی که از این درجه حرارت استفاده می شود به طور قابل توجهی مقاومت شیمیایی را کاهش می دهد.

3. ضخامت دستکش

در صورت لزوم، یک دستکش ضخیم تر را انتخاب کنید یا 2 دستکش را در همان زمان بپوشانید زیرا مواد ضخیم تر مقاومت شیمیایی بهتر و زمان نفوذ را افزایش می دهد. مهمتر از همه، ضخامت مواد دستکش دو برابر و زمان نفوذ می تواند 4 بار افزایش یافته است. با توجه به ضخامت دستکش، اما همچنین در نظر گرفتن کار خود نیاز به انعطاف پذیری و لمس است. دستکش های ضخیم دارای مقاومت شیمیایی قوی تر هستند، اما در هزینه دستگیره، دست و ایمنی در هزینه. تعادل خوبی بین احساس، انعطاف پذیری و مقاومت شیمیایی متوسط ​​وجود دارد. دستکش های یکبار مصرف، به ویژه احساسات عالی دارند، اما به طور کلی تنها برای محافظت از مواد شیمیایی خنثی استفاده می شوند، خواص محافظتی ضعیف در برابر بسیاری از مواد شیمیایی دارند یا هیچ خواص محافظتی ندارند.

4. درمان سطح و پوشش

پوشش سطح و دستکش دستکش مشابه نیست، سطح صاف، سطح خشن، سطح خمیر و غیره، پوشش، با پنبه، پارچه، و غیره، و همچنین دستکش بدون دستکش وجود دارد. سطح بافت و خشن با مقاومت بهتر لغزش برای دستیابی به اشیاء مرطوب و صاف. پوشش پنبه، پوشش پنبه با خواص جذب عرق، دستکش های پارچه ای پوشش نیز دارای عملکرد بالا درجه حرارت بالا، و دستکش بدون دستکش با انعطاف پذیری خوب و لمس است.

5. ترکیب شیمیایی

آزمایش های نفوذ با مواد خالص انجام می شود. مخلوط های شیمیایی می توانند به طور قابل توجهی میزان نفوذ و خواص فیزیکی یک ماده دستکش را تغییر دهند. به طور کلی، برای ترکیبات شیمیایی، یک ماده که دارای قابلیت نفوذ ناپذیری به هر یک از مواد تشکیل دهنده است، باید انتخاب شود. با این حال، ممکن است که مخلوط زمان نفوذ طولانی تر از مواد تشکیل دهنده یکسان داشته باشد. کاربران می توانند از شرایط دستکش استفاده کنند تا از توانایی مخلوط برای تهیه نظرات خاص، به ویژه سمیت مخلوط، محافظت کنند.

6. خواص فیزیکی

خواص فیزیکی دستکش و در استفاده از ضد سوراخ کردن، مقاومت در برابر پارگی، مقاومت در برابر سایش و استحکام کششی. مواد شیمیایی از طریق سوراخ سوراخ شده یا شکاف های پاره شده نفوذ می کنند، آنها را به مواد شیمیایی بیشتر نسبت به مواد شیمیایی از طریق لایه مولکولی نفوذ می کنند، و آنها را به مواد شیمیایی مضر تبدیل می کند. گاهی اوقات نیاز به دو نوع مختلف دستکش، یکی برای آسیب مکانیکی، یکی برای جلوگیری از آسیب شیمیایی استفاده می شود.


Shangyu jinchang شرکت بافندگی، LTD.، واقع در روستا از مدل دوستداران پروانه عشق مجموعه ای، ژجیانگ shangyu FengHui روستای روستای خانواده، در بزرگراه hangzhou-ninbo با سه منطقه اتصال با سرعت بالا، دور از فرودگاه های Xiaoshan و نینو 40 دقیقه درایو. نزدیک به بندر شانگهای و نینگو، موقعیت جغرافیایی بسیار عالی و حمل و نقل راحت است. شرکت تولید حرفه ای از انواع مختلف دستکش بافتنی با کیفیت بالا، پنج انگشت جوراب و جوراب کامپیوتر حرفه ای کارخانه. این شرکت شیم سایکی کاملا اتوماتیک دارای هفت سوزن، ده پین، سوزن سیزده و جاکاردی بافتنی است. 96120144168 ماشین آلات جوراب کاملا کامپیوتری بیش از 300 مجموعه. 100٪ از محصولات ما به اروپا و ایالات متحده، ژاپن و دیگر کشورها صادر می شود. و دارای یک سیستم مدیریت کیفیت کامل علمی است. در اصل و مزیت ویژه برای این شرکت. شرکت در راستای: "صادقانه، دوستانه، پیروزی" سیاست مدیریت و خدمات درجه اول.

از طریق دوازده ساله و پیشرفت، شرکت ما دارای گواهینامه ها و گواهی ها از کشورهای دیگر است و به تمام انواع مهمانان اروپایی و آمریکایی مشغول بررسی حسابرسی کارخانه WCA هستند. SQP (از جمله حقوق بشر، کیفیت، پیشگیری و کنترل، و غیره).

سری زندگی گرم کباب برش مقاوم در برابر درجه حرارت بالا. مجموعه زیبایی مجموعه ورزشی و سری حفاظت از کار. دستکش، جوراب پنج انگشتی، جوراب.

کارخانه ما دارای 300 مجموعه از ماشین آلات است که پیشرفته ترین دستگاه های خودکار compur از جمله 7 سوزن، 10 سوزن، 13 سوزن.

این شرکت دارای برخی از مشتریان بلند مدت اروپا و ایالات متحده بزرگ و مستقیم به طور مستقیم و غیر مستقیم است. و بخشی از مشتریان نام تجاری.

تنظیم سیستم کیفیت عالی. در کیفیت "مشتری اول" به منظور خدمات، و حمایت از یک سری از کار.


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.

统系 加 在 产品 后面 .jpg


Hot Tags: دستکش خرگوش پشم، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو