Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com

دستکش پلی استر پر فرش

یک مهارت را انتخاب کنید یک نگاه: از طریق بافت و منافذ سطح قشر برای شناسایی بهترین پوست برهنه؛ پوست گوسفند را از طریق قسمت فیبر برای دیدن فیبر انعطاف پذیر پوست گوسفند! بوی دوم: بویژه پس از اولین بره ی برنزه ی جراحی دستی، بوی چرم قوی تر می شود؛ با این حال، کسانی که ...

ارسال درخواست
نخ Feather پشمی
نرم و راحت هنگام پوشیدن آن.
سبک: مد و گاه به گاه


یک مهارت را انتخاب کنید

یک نگاه: از طریق بافت و منافذ سطح قشر برای شناسایی بهترین پوست برهنه؛ پوست گوسفند را از طریق قسمت فیبر برای دیدن فیبر انعطاف پذیر پوست گوسفند!

بوی دوم: بویژه پس از اولین بره ی برنزه ی جراحی دستی، بوی چرم قوی تر می شود؛ با این حال، کسانی که با دستکش های چرمی یا چرم معمولا با بوی رنگ های شیمیایی هستند!

سه لمس: لایه بیرونی بالای پوست برنزه بسیار صاف است، لایه داخلی عطر از پوست گوسفند بسیار ظریف است، مناسب پوست نیز فوق العاده خوب و راحت است، اما فیبر شیمیایی و یا پنبه حتی سخت تر!

چهار سوزش: پوست چرم واقعی و چرم و چرم طبیعی مانند سوزاندن پس از ترک خاکستر می تواند به راحتی با انگشت به پودر تبدیل شود، در حالی که بوی پروتئین (مانند تخم مرغی) بوجود می آید؛ یک عطر؛ اما پوست با چرم مصنوعی یا پلاستیک سوخته طعم تلخ!

این شبکه های عصبی پیشرفته ما را قادر می سازد تا در عرض چند میکرو ثانیه در معرض سرما، گرما، درد و غیره قرار گیریم و حتی احساس ارتعاشات کوچک با تنها یک دامنه مو داشته باشیم. از روز تولد، دست این فعالیت را متوقف نمی کند، و در پایان زندگی، دست می تواند به طور متوسط ​​250 میلیون بار انجام دهد. با این حال، ما اغلب اهمیت دست های ما را نادیده می گیریم و از حفاظت مناسب خود غافلند، به طوری که آسیب های دست به 20٪ از همه نوع حوادث مربوط به کار مربوط می شود که منجر به ناتوانی می شود. این نشان می دهد که انتخاب صحیح و استفاده از تجهیزات حفاظتی ضروری است. دست حفاظت دست یکی از اندام های ظریف و متراکم در اندام های انسان است. این شامل 27 استخوان است که به 4/1 کل تعداد استخوان های انسانی مربوط می شود و عضلات، رگ های خونی و عصب ها، توزیع و سازماندهی بسیار ناگهانی پیچیده است، فقط چند متر در هر سانتی متر از طول مویرگی نوک انگشتان، اعصاب تا هزاران دالتال.

انواع آسیب های دست انواع آسیب های دست می تواند به سه دسته از جنبه بزرگتر تقسیم شود.

آسیب های آسیب رسان مانند آسیب های دست به علت علل مکانیکی آسیب استخوان، عضلات و بافت، انگشتان قطع شده، شکستگی ها به آسیب های جزئی پوست و غیره می باشد. مانند استفاده از ابزارهای تیز لبه، دستکاری برخی از چاقوهای بزرگ، ماشین آلات تیز و یا ابزار، می تواند باعث کاهش دست و غیره شود؛ دست زدن به، استفاده از اسپیندل ها، ناخن ها، پیچ گوشتی ها، برس ها، ماشین های اسپری شده به صورت اسپری، خرد شده و حتی از انگشتان شما دور می شوند.

تماس با درماتیت چنین آسیب هایی عمدتا بر روی دست آسیب پوست است. نور، در نتیجه پوست خشک، لایه برداری، خارش، تورم شدید، بولدر ها، تبخال، زخم. این آسیب ناشی از قرار گرفتن در معرض اسید، محلول آبی قلیایی، مواد شوینده، ضدعفونی کننده و یا قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی، مواد زیستی، در معرض شوک الکتریکی، یخ زدگی، سوزاندن با حرارت بالا، سوختگی شعله و غیره است.

دستکاری طولانی مدت ابزار ارتعاشی دست مانند زنجیر، حفاری های سنگی، چکش ها، برداشتن و غیره می تواند باعث آسیب هایی مانند سندرم جرقه بازو و اختلالات ماده سفید شود. دست با ابزار برای لرزش طولانی مدت، بلکه باعث آسیب به سیستم گردش خون و وقوع بیماری سفید انگشت می شود. این خصوصا در محیط مرطوب و سرد صادق است. با توجه به گردش خون ضعیف، دست خفیف، بی حسی و غیره می شود. اگر به اعصاب حسی آسیب برسانید، دست خود را به درجه حرارت کمتر حساس، لمس آن و حتی باعث بی حسی دائمی می شود. دستکش مواد برای محیط کاری خطرات مختلفی وجود دارد، شما می توانید انواع مختلف دستکش مانند دستکش مقاوم در برابر مواد شیمیایی، دستکش برای خطرات الکتریکی، دستکش های با درجه حرارت بالا و پایین، کارهای برش، دستکش های ضد برش، دستکش ضد ارتعاش برای کارهای ارتعاش و غیره

دستکش

مواد دستکش میزان عملکرد محافظتی دستکش را تعیین می کند که مبنای انتخاب دستکش است.انتخاب دستکش ها می تواند عوامل در نظر گرفته شود

درجه قرار گرفتن در معرض

اگر تماس با مواد شیمیایی طولانی تر باشد، مقاومت شیمیایی آن به طور قابل توجهی کاهش می یابد. افزایش غلظت مواد شیمیایی و یا فروکش کردن دستکش به طور مستقیم به مواد شیمیایی باعث می شود که دستکش برای مدت کوتاهی نفوذ کند تا تولید کننده فراهم کند.

2. درجه حرارت

به طور کلی، درجه حرارت افزایش می یابد، سرعت نفوذ، زمان نفوذ کوتاه می شود. داده های زمان نفوذ استاندارد در دمای اتاق (25-25 درجه سانتی گراد) بدست می آید. دستکش هایی که از این درجه حرارت استفاده می شود به طور قابل توجهی مقاومت شیمیایی را کاهش می دهد.

3. ضخامت دستکش

در صورت لزوم، یک دستکش ضخیم تر را انتخاب کنید یا 2 دستکش را در همان زمان بپوشانید زیرا مواد ضخیم تر مقاومت شیمیایی بهتر و زمان نفوذ را افزایش می دهد. مهمتر از همه، ضخامت مواد دستکش دو برابر و زمان نفوذ می تواند 4 بار افزایش یافته است. با توجه به ضخامت دستکش، اما همچنین در نظر گرفتن کار خود نیاز به انعطاف پذیری و لمس است. دستکش های ضخیم دارای مقاومت شیمیایی قوی تر هستند، اما در هزینه دستگیره، دست و ایمنی در هزینه. تعادل خوبی بین احساس، انعطاف پذیری و مقاومت شیمیایی متوسط ​​وجود دارد. دستکش های یکبار مصرف، به ویژه احساسات عالی دارند، اما به طور کلی تنها برای محافظت از مواد شیمیایی خنثی استفاده می شوند، خواص محافظتی ضعیف در برابر بسیاری از مواد شیمیایی دارند یا هیچ خواص محافظتی ندارند.

4. درمان سطح و پوشش

پوشش سطح و دستکش دستکش مشابه نیست، سطح صاف، سطح خشن، سطح خمیر و غیره، پوشش، با پنبه، پارچه، و غیره، و همچنین دستکش بدون دستکش وجود دارد. سطح بافت و خشن با مقاومت بهتر لغزش برای دستیابی به اشیاء مرطوب و صاف. پوشش پنبه، پوشش پنبه با خواص جذب عرق، دستکش های پارچه ای پوشش نیز دارای عملکرد بالا درجه حرارت بالا، و دستکش بدون دستکش با انعطاف پذیری خوب و لمس است.

5. ترکیب شیمیایی

آزمایش های نفوذ با مواد خالص انجام می شود. مخلوط های شیمیایی می توانند به طور قابل توجهی میزان نفوذ و خواص فیزیکی یک ماده دستکش را تغییر دهند. به طور کلی، برای ترکیبات شیمیایی، یک ماده که دارای قابلیت نفوذ ناپذیری به هر یک از مواد تشکیل دهنده است، باید انتخاب شود. با این حال، ممکن است که مخلوط زمان نفوذ طولانی تر از مواد تشکیل دهنده یکسان داشته باشد. کاربران می توانند از شرایط دستکش استفاده کنند تا از توانایی مخلوط برای تهیه نظرات خاص، به ویژه سمیت مخلوط، محافظت کنند.

6. خواص فیزیکی

خواص فیزیکی دستکش و در استفاده از ضد سوراخ کردن، مقاومت در برابر پارگی، مقاومت در برابر سایش و استحکام کششی. مواد شیمیایی از طریق سوراخ سوراخ شده یا شکاف های پاره شده نفوذ می کنند، آنها را به مواد شیمیایی بیشتر نسبت به مواد شیمیایی از طریق لایه مولکولی نفوذ می کنند، و آنها را به مواد شیمیایی مضر تبدیل می کند. گاهی اوقات نیاز به دو نوع مختلف دستکش، یکی برای آسیب مکانیکی، یکی برای جلوگیری از آسیب شیمیایی استفاده می شود.


دستکش معمولا در تولید مواد و الیاف استفاده می شود:

برای صنعت دستکش، اول باید دانش پایه را تسلط تولید تولید الیاف نساجی در مواد خام است! با این حال، طیف گسترده ای از دستکش، انواع فیبر، نام های مختلف. با تکنولوژی در حال تغییر، مواد جدید جدید، فن آوری های جدید، فلاش تکنولوژی جدید، انواع مختلف مواد مورد استفاده قرار می گیرند، اما برخی از آنها ساده ترین هستند، اما در صنعت نیز باید بدانید!

ایمانداران می دانند که چگونه بهترین چرم دستکش ها را پوست گوسفند می دانند و بسیار با دوام و صاف و راحت هستند.

پوست گوسفند بز یا گوسفند. پوست بز یا گوسفند حاوی آب، پروتئین، چربی و مواد معدنی است، و دوم مقدار کمی از پروتئین تشکیل اکیدرم پمپاژ عمدتا کراتین؛ شکل گیری درم، عمدتا کلاژن و رتیکولین، علاوه بر این هنوز هم حاوی الاستیسیته پروتئین سخت، آلبومین، گلوبولین و موین و غیره.

چگونگی شناسایی پوست گوسفند

پوست گوسفند با منافذ بیضوی مسطح، چرم مورب بیشتر شبیه است؛ منافذ های روشن، مرتب در یک گروه، مرتب مانند مقیاس یا زاویه دار. ویژگی های الگو مانند آب امواج. نورپردازی پوستی، نازک و نرم، پارچه ایده آل برای لباس های چرمی است که از الگوی لباس زیبا ساخته شده است، نرم و براق طبیعی، نرم و انعطاف پذیر است، اما قدرت چرم و پوست خوک خوب نیست.

پوست گوسفند: میزان چربی بیشتر کروکیتی، آرامش بافت فیبروز پوست، بسیار نرم، دانه خوب، صاف، قابل انعطاف، اما نه قوی است.

پوست بز: محتوای کم چربی کورتنی، بافت فیبری پر از پوست گوسفند، منافذ روشن، قشر الاستیک، جامد و با دوام.


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.

统系 加 在 产品 后面 .jpg


Hot Tags: پلی استر پر فرنی دستکش، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو