Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
دستکش سحر و جادو بلوتوث

دستکش سحر و جادو بلوتوث

الیاف الیاف BLUETOOTH WINTER CANDES & HANDS FREE CALLING - Premium knit دست نگه داشتن دست خود را گرم و اجازه می دهد تا شما را به گوش دادن به پاسخ و قطع تماس بدون نیاز به استفاده از تلفن خود را. گوش دادن به موسیقی بدون نیاز به استفاده از هدفون اضافی، بلندگوی استریو داخلی و میکروفون ...

ارسال درخواست

الیاف اکریلیک

BLUETOOTH WINTER CANDES AND HANDS FREE CALLING - بافتنی با کیفیت بسیار بالا دست شما را گرم نگه می دارد و به شما امکان می دهد تا بدون نیاز به استفاده از تلفن خود، به پاسخ های خود گوش فرا دهید. گوش دادن به موسیقی بدون نیاز به استفاده از هدفون اضافی، بلندگوی استریو داخلی و میکروفون به شما امکان می دهد که از لیست پخش خود به عقب و جلو بروید.

آماده برای زمستان - لوازم جانبی کامل برای شرایط زمستان سرد است. پوسته با کیفیت با کیفیت بالا، یک دستکش کشویی، کشویی مناسب برای بزرگسالان را فراهم می کند.

ایده آل برای فعالیت های خارج از منزل - ایده آل برای آب و هوای سرد و فعالیت های در فضای باز و نگه داشتن دست خود را گرم، ماهیگیری، شکار، اسکی، کمپینگ، اسنوبورد، اسکیت روی یخ، پیاده روی، کامیون و بیوگرافی.

مواد با کیفیت بالا - دستکش بلوتوث با مواد اکریلیک و پلی استر که حداکثر راحتی و گرما را فراهم می کند. طراحی ویژه دستکش های بلوتوثی موسیقی، موسیقی و مکالمه تلفنی رایگان را با جذابیت صدا فراهم می کند.

باتری قابل شارژ - هدست کریسمس سری بی سیم بلوتوث دستکش، مجهز به یک باتری لیتیوم یون قابل شارژ است که توسط میکرو USB کابل (شامل) امضا شده است، این می تواند دستکش از مرده را به قدرت کامل در حدود 2 ساعت قدرت.


مواد مقاوم در برابر حرارت بالا

(1) Novoloid، یک فیبر جدید مصنوعی با تکنولوژی بالا و مقاوم در برابر انفجار و مقاوم در برابر حرارت، مقاومت در برابر درجه حرارت تا دمای 1100 درجه سانتیگراد، نرم و راحت و مقاومت در برابر بسیاری از حملات شیمیایی حتی پس از شستشوی مکرر بالا عملکرد دما

(2) کولار - یک فیبر مصنوعی معطر به طور گسترده ای مورد استفاده است، نه تنها برش مقاومت، بلکه آسیب درجه حرارت بالا.

(3) مواد آلومینیوم - مقاوم در برابر حرارت تابشی به درجه حرارت بالاتر.

(4) چرم - در صورت نگهداری خشک، دارای درجه حرارت مقاوم در برابر حرارت پایین است، در حالی که ویژگی های غیر ذوب، غیر سوزاندن آن را اغلب برای جوشکاری دستکش استفاده می شود.

(5) پنبه - مواد طبیعی است که در برابر درجه حرارت بالا و پایین محافظت می کند. با این حال، با توجه به نیازهای حفاظتی، دستکشهای ضخیم تر، انعطاف پذیری به اندازه کافی خوب نیست.


دستکش مواد برای آسیب های مکانیکی

(1) سیم - مشترک سیم فولاد ضد زنگ، سیم کروم است، به طور عمده استفاده می شود برای دستکش برش مقاوم در برابر. این نوع مواد دارای قوی ترین مقاومت برشی است و تمیز کردن آن آسان است، اما برای استفاده بسیار سنگین و ناخوشایند است.

(2) الیاف مصنوعی مانند Kevlar، Spectra و غیره نیز از مواد مقاوم در برابر مصنوعی مقاوم هستند. اگرچه آنها به عنوان سیمهای فلزی به عنوان برش مقاوم نیستند، آنها سبک وزن، راحت برای استفاده و بهبود و پردازش هستند. بعضی از محصولات همچنین مقاوم به برش محصولات بالاترین استاندارد است.

(3) نیتریل (با پوشش پارچه) - عملکرد ضد ضربه و ضد ضربه، انعطاف پذیر و راحت برای استفاده.

(4) لاتکس طبیعی (با پوشش پارچه) - انعطاف پذیری عالی، به خصوص انعطاف پذیر، با برخی از سایش، اشک و مقاومت برش.

(5) PVC (با پوشش پارچه) - اگر مواد ضخیم باشد، می تواند برخی از حفاظت از سایش و سوراخ را فراهم کند، اما همچنین می تواند دارای قابلیت ضد برش، اما مقاوم در برابر پاره شدن باشد.

(6) چرم - مواد طبیعی، از طریق انواع درمان پوست، عملکرد منحصر به فرد دارد. پوست را می توان تقسیم به: چرم، که دارای مزایای راحتی، با دوام، تنفس مقاوم در برابر سایش، درمان کروم پاره، با دوام تر، بلکه مقاوم در برابر درجه حرارت بالا؛ pigskin، منافذ بزرگ، بهترین تنفس، پس از شستشو هنوز هم می تواند بسیار خوب از نرم، اما سخت نمی شود؛ پوست گوسفند، راحت ترین، با دوام ترین و ضد لباس بهترین عملکرد، اما به دلیل قیمت گران است، به طور کلی فقط در تماس با تقاضای صنعت بالاتر استفاده می شود.


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.

统系 加 在 产品 后面 .jpg


Hot Tags: بلوتوث دستکش سحر و جادو، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو