Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
دستکش سحر و جادو اکریلیک

دستکش سحر و جادو اکریلیک

انتخاب دستکش ها می تواند عوامل در نظر گرفته شود. میزان تماس قرار گرفتن در معرض تماس با مواد شیمیایی طولانی تر، مقاومت شیمیایی آن را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. افزایش غلظت مواد شیمیایی، و یا فروکش کردن دستکش به طور مستقیم به مواد شیمیایی، باعث می شود که دستکش برای مدتی نفوذ کند ...

ارسال درخواست
الیاف اکریلیک
یک اندازه متناسب با بیشتر - فوق العاده تند و راحت است
مد و گاه به گاه
تقویت فعالیت های در فضای باز، خرید، دوچرخه سواری، اسکی و ...


انتخاب دستکش ها می تواند عوامل در نظر گرفته شود

درجه قرار گرفتن در معرض

اگر تماس با مواد شیمیایی طولانی تر باشد، مقاومت شیمیایی آن به طور قابل توجهی کاهش می یابد. افزایش غلظت مواد شیمیایی و یا فروکش کردن دستکش به طور مستقیم به مواد شیمیایی باعث می شود که دستکش برای مدت کوتاهی نفوذ کند تا تولید کننده فراهم کند.

2. درجه حرارت

به طور کلی، درجه حرارت افزایش می یابد، سرعت نفوذ، زمان نفوذ کوتاه می شود. داده های زمان نفوذ استاندارد در دمای اتاق (25-25 درجه سانتی گراد) بدست می آید. دستکش هایی که از این درجه حرارت استفاده می شود به طور قابل توجهی مقاومت شیمیایی را کاهش می دهد.

3. ضخامت دستکش

در صورت لزوم، یک دستکش ضخیم تر را انتخاب کنید یا 2 دستکش را در همان زمان بپوشانید زیرا مواد ضخیم تر مقاومت شیمیایی بهتر و زمان نفوذ را افزایش می دهد. مهمتر از همه، ضخامت مواد دستکش دو برابر و زمان نفوذ می تواند 4 بار افزایش یافته است. با توجه به ضخامت دستکش، اما همچنین در نظر گرفتن کار خود نیاز به انعطاف پذیری و لمس است. دستکش های ضخیم دارای مقاومت شیمیایی قوی تر هستند، اما در هزینه دستگیره، دست و ایمنی در هزینه. تعادل خوبی بین احساس، انعطاف پذیری و مقاومت شیمیایی متوسط ​​وجود دارد. دستکش های یکبار مصرف، به ویژه احساسات عالی دارند، اما به طور کلی تنها برای محافظت از مواد شیمیایی خنثی استفاده می شوند، خواص محافظتی ضعیف در برابر بسیاری از مواد شیمیایی دارند یا هیچ خواص محافظتی ندارند.

4. درمان سطح و پوشش

پوشش سطح و دستکش دستکش مشابه نیست، سطح صاف، سطح خشن، سطح خمیر و غیره، پوشش، با پنبه، پارچه، و غیره، و همچنین دستکش بدون دستکش وجود دارد. سطح بافت و خشن با مقاومت بهتر لغزش برای دستیابی به اشیاء مرطوب و صاف. پوشش پنبه، پوشش پنبه با خواص جذب عرق، دستکش های پارچه ای پوشش نیز دارای عملکرد بالا درجه حرارت بالا، و دستکش بدون دستکش با انعطاف پذیری خوب و لمس است.

5. ترکیب شیمیایی

آزمایش های نفوذ با مواد خالص انجام می شود. مخلوط های شیمیایی می توانند به طور قابل توجهی میزان نفوذ و خواص فیزیکی یک ماده دستکش را تغییر دهند. به طور کلی، برای ترکیبات شیمیایی، یک ماده که دارای قابلیت نفوذ ناپذیری به هر یک از مواد تشکیل دهنده است، باید انتخاب شود. با این حال، ممکن است که مخلوط زمان نفوذ طولانی تر از مواد تشکیل دهنده یکسان داشته باشد. کاربران می توانند از شرایط دستکش استفاده کنند تا از توانایی مخلوط برای تهیه نظرات خاص، به ویژه سمیت مخلوط، محافظت کنند.

6. خواص فیزیکی

خواص فیزیکی دستکش و در استفاده از ضد سوراخ کردن، مقاومت در برابر پارگی، مقاومت در برابر سایش و استحکام کششی. مواد شیمیایی از طریق سوراخ سوراخ شده یا شکاف های پاره شده نفوذ می کنند، آنها را به مواد شیمیایی بیشتر نسبت به مواد شیمیایی از طریق لایه مولکولی نفوذ می کنند، و آنها را به مواد شیمیایی مضر تبدیل می کند. گاهی اوقات نیاز به دو نوع مختلف دستکش، یکی برای آسیب مکانیکی، یکی برای جلوگیری از آسیب شیمیایی استفاده می شود.


سری های گرم، با استفاده از پوست گوسفند راحت و نرم، پارچه های بافتنی الاستیک خوب، پشم گوسفند گرم و سبک وزن و بسیاری از مواد جدید دیگر برای باز کردن.

طراحی زیبا و ساده، زیبا و زیبا، سبک منحصر به فرد، دستکش های گرم مد گرم، طراحی الاستیک مچ دست با دهان برای جلوگیری از نفوذ باد سرد، هر دو گرم و رب دست خود را.

دست حفاظت دست یکی از اندام های ظریف و متراکم در اندام های انسان است. این شامل 27 استخوان است که به 4/1 کل تعداد استخوان های انسانی مربوط می شود و عضلات، رگ های خونی و عصب ها، توزیع و سازماندهی بسیار ناگهانی پیچیده است، فقط چند متر در هر سانتی متر از طول مویرگی نوک انگشتان، اعصاب تا هزاران دالتال. این شبکه های عصبی پیشرفته ما را قادر می سازد تا در عرض چند میکرو ثانیه در معرض سرما، گرما، درد و غیره قرار گیریم و حتی احساس ارتعاشات کوچک با تنها یک دامنه مو داشته باشیم. از روز تولد، دست این فعالیت را متوقف نمی کند، و در پایان زندگی، دست می تواند به طور متوسط ​​250 میلیون بار انجام دهد. با این حال، ما اغلب اهمیت دستهایمان را نادیده می گیریم و از حفاظت مناسب آنها جلوگیری می کنیم. بنابراین، دستکش های گرم نوعی دستکش هستند که ما نیاز داریم تا اهمیت زیادی به آن اضافه کنیم


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.

统系 加 在 产品 后面 .jpg


Hot Tags: دستکش سحر و جادو اکریلیک، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو