Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
پین صفحه لمسی دستکش زیبایی

پین صفحه لمسی دستکش زیبایی

دستبند رشته ای همچنین دارای ویژگی های دئودورانت است که دارای ویژگی های دئودورانت می باشد که دارای خاصیت ضد عفونی کننده و ضدعفونی کننده می باشد. کرم ضد آفتاب در ...

ارسال درخواست

ساختار روغنی شل و غلیظ غنی، سطح پنبه، سبک منحصر به فرد محصول است

دستکش ابریشم روغن چاق و چله دار، معدن خشن، کرکی و نرم، با تنفس و راحتی خوب است

نفت ابریشم سوم در محصولات ابریشم قرار دارد

دستکش های رشته ای همچنین دارای ویژگی های ضد آفتاب دئودورانت هستند

علاوه بر این، این بخش از دستکش همچنین دارای ویژگی های دست های زیبایی، دست های تغذیه ای، یک دستکش زیبایی در خواب است

بعضی از نوک انگشتان فیبرهای میکرو جریان ویژه هدایت می شوند، Wearing همچنین می تواند از یک گوشی هوشمند یا رایانه لوحی استفاده کند


دستکش در استفاده از اقدامات احتیاطی

انتخاب مناسب دستکش یا نه، استفاده از حق یا نه به طور مستقیم به سلامت دست مربوط است، بنابراین برای انتخاب و استفاده از روند یادآوری باید به نکات زیر توجه شود:

1. انتخاب دستکش برای حفاظت کافی؛

2 قبل از استفاده، به خصوص دستکش های یکبار مصرف، برای بررسی اینکه آیا یک سوراخ کوچک در دستکش وجود دارد یا آسیب دیده، مناطق ریزش شده، به خصوص مفاصل انگشت؛

3. از دستکش آلوده به صورت خودسرانه استفاده نکنید؛

4. دستکش ها را از دست ندهید باید روش صحیح را برای جلوگیری از دستکش مواد آلوده به مواد با پوست و لباس، به دنبال آلودگی ثانویه توجه داشته باشید.

5. دستکش را از دست ندهید، دستکش به احتمال زیاد باعث ایجاد عفونت متقاطع می شود.

6. قبل از پوشیدن دستکش، باید دستهای خود را بلافاصله شستشو دهید، دستکشها را از بین ببرید و کاملا شستشو دهید، سپس کرم دست را برای پر کردن روغن محافظ طبیعی محافظت کنید.

7. قبل از پوشیدن دستکش ها برای درمان زخم، برای جلوگیری از ایجاد باکتری ها و مواد شیمیایی در خون؛

8. هر گونه پوستی یا خارش، درماتیت و سایر بیماری های پوستی را نادیده نگیرید، اگر دست ظاهر خشک، خارش، حباب و غیره باشد، باید به سرعت با دکتر مشورت کنید.

سری های گرم، با استفاده از پوست گوسفند راحت و نرم، پارچه های بافتنی الاستیک خوب، پشم گوسفند گرم و سبک وزن و بسیاری از مواد جدید دیگر برای باز کردن.

طراحی زیبا و ساده، زیبا و زیبا، سبک منحصر به فرد، دستکش های گرم مد گرم، طراحی الاستیک مچ دست با دهان برای جلوگیری از نفوذ باد سرد، هر دو گرم و رب دست خود را.

دست حفاظت دست یکی از اندام های ظریف و متراکم در اندام های انسان است. این شامل 27 استخوان است که به 4/1 کل تعداد استخوان های انسانی مربوط می شود و عضلات، رگ های خونی و عصب ها، توزیع و سازماندهی بسیار ناگهانی پیچیده است، فقط چند متر در هر سانتی متر از طول مویرگی نوک انگشتان، اعصاب تا هزاران دالتال. این شبکه های عصبی پیشرفته ما را قادر می سازد تا در عرض چند میکرو ثانیه در معرض سرما، گرما، درد و غیره قرار گیریم و حتی احساس ارتعاشات کوچک با تنها یک دامنه مو داشته باشیم. از روز تولد، دست این فعالیت را متوقف نمی کند، و در پایان زندگی، دست می تواند به طور متوسط ​​250 میلیون بار انجام دهد. با این حال، ما اغلب اهمیت دستهایمان را نادیده می گیریم و از حفاظت مناسب آنها جلوگیری می کنیم. بنابراین، دستکش های گرم نوعی دستکش هستند که ما نیاز داریم تا اهمیت زیادی به آن اضافه کنیم


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.


Hot Tags: دستکش چرم دستکش لمینت، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو