Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
دستکش عسل ویتامین

دستکش عسل ویتامین

دستکش مواد برای آسیب های مکانیکی (1) سیم - مشترک سیم فولاد ضد زنگ، سیم کروم، به طور عمده استفاده می شود برای دستکش برش مقاوم در برابر. این نوع مواد دارای قوی ترین مقاومت برشی است و تمیز کردن آن آسان است، اما برای استفاده بسیار سنگین و ناخوشایند است. (2) الیاف مصنوعی مانند ...

ارسال درخواست

دستکش یک لایه ژل دارد

این ژل باعث می شود GlovesoxGEL (TM) خرد شود اما ظروف مرطوب را ترک نخواهد کرد. آسان است برای قرار دادن روشن / خاموش، و جوراب بدون پایه پایین برای جلوگیری از لغزش در هنگام راه رفتن.

این مجموعه برای 20-30mins یا در حالی که خواب، 2-3 بار در هفته، به تنهایی و یا با کرم سفید برای اثر بهتر استفاده کنید. دستشویی توصیه می شود. از آب خنک و صابون ملایم استفاده کنید، از نور مستقیم خورشید جلوگیری کنید و آهن، سفید کننده و یا عامل رنگ آمیزی نکنید.

مواد نرم، الاستیک و ضد حساسیت هستند. پوشش ژل با ژل گیاهی، روغن اسطوخودوس طبیعی، ویتامین E، روغن ججوبه و روغن زیتون تزریق می شود.

اسانس 5 اسانس در پوشش ژل می تواند پوست شما را مرطوب، هیدراته و تغذیه کند. پاها، پاشنه های ترک خورده، پوست خشک و خشن بر روی دست ها، انگشتان پا و کوتیکول ها را کاهش می دهد.

مناسب برای جمعیت: خشک و خشن پوست؛ اغلب مواد شوینده را لمس؛ تمرینکنندگان درازمدت در فضای باز

دستورالعمل: حمام یا آب گرم دست ها و پاها را خیس کن 15 دقیقه، 30 دقیقه بپوشید؛ با محصولات مراقبت از پوست مربوطه، اثر بهتر است


دستکش مواد برای آسیب های مکانیکی

(1) سیم - مشترک سیم فولاد ضد زنگ، سیم کروم است، به طور عمده استفاده می شود برای دستکش برش مقاوم در برابر. این نوع مواد دارای قوی ترین مقاومت برشی است و تمیز کردن آن آسان است، اما برای استفاده بسیار سنگین و ناخوشایند است.

(2) الیاف مصنوعی مانند Kevlar، Spectra و غیره نیز از مواد مقاوم در برابر مصنوعی مقاوم هستند. اگرچه آنها به عنوان سیمهای فلزی به عنوان برش مقاوم نیستند، آنها سبک وزن، راحت برای استفاده و بهبود و پردازش هستند. بعضی از محصولات همچنین مقاوم به برش محصولات بالاترین استاندارد است.

(3) نیتریل (با پوشش پارچه) - عملکرد ضد ضربه و ضد ضربه، انعطاف پذیر و راحت برای استفاده.

(4) لاتکس طبیعی (با پوشش پارچه) - انعطاف پذیری عالی، به خصوص انعطاف پذیر، با برخی از سایش، اشک و مقاومت برش.

(5) PVC (با پوشش پارچه) - اگر مواد ضخیم باشد، می تواند برخی از حفاظت از سایش و سوراخ را فراهم کند، اما همچنین می تواند دارای قابلیت ضد برش، اما مقاوم در برابر پاره شدن باشد.

(6) چرم - مواد طبیعی، از طریق انواع درمان پوست، عملکرد منحصر به فرد دارد. پوست را می توان تقسیم به: چرم، که دارای مزایای راحتی، با دوام، تنفس مقاوم در برابر سایش، درمان کروم پاره، با دوام تر، بلکه مقاوم در برابر درجه حرارت بالا؛ pigskin، منافذ بزرگ، بهترین تنفس، پس از شستشو هنوز هم می تواند بسیار خوب از نرم، اما سخت نمی شود؛ پوست گوسفند، راحت ترین، با دوام ترین و ضد لباس بهترین عملکرد، اما به دلیل قیمت گران است، به طور کلی فقط در تماس با تقاضای صنعت بالاتر استفاده می شود.


مواد مقاوم در برابر حرارت بالا

(1) Novoloid، یک فیبر جدید مصنوعی با تکنولوژی بالا و مقاوم در برابر انفجار و مقاوم در برابر حرارت، مقاومت در برابر درجه حرارت تا دمای 1100 درجه سانتیگراد، نرم و راحت و مقاومت در برابر بسیاری از حملات شیمیایی حتی پس از شستشوی مکرر بالا عملکرد دما

(2) کولار - یک فیبر مصنوعی معطر به طور گسترده ای مورد استفاده است، نه تنها برش مقاومت، بلکه آسیب درجه حرارت بالا.

(3) مواد آلومینیوم - مقاوم در برابر حرارت تابشی به درجه حرارت بالاتر.

(4) چرم - در صورت نگهداری خشک، دارای درجه حرارت مقاوم در برابر حرارت پایین است، در حالی که ویژگی های غیر ذوب، غیر سوزاندن آن را اغلب برای جوشکاری دستکش استفاده می شود.

(5) پنبه - مواد طبیعی است که در برابر درجه حرارت بالا و پایین محافظت می کند. با این حال، با توجه به نیازهای حفاظتی، دستکشهای ضخیم تر، انعطاف پذیری به اندازه کافی خوب نیست.


دستکش مواد ضد شیمیایی مواد

مقاوم در برابر مواد شیمیایی دستکش مواد طیف گسترده ای از ماهیت های مختلف، در انتخاب دستکش به توجه خاص است.

دستکش

دستکش

لاتکس طبیعی - به طور کلی، لاتکس طبیعی برای محلول های آبی مانند اسید، محلول آبی قلیایی اثر محافظتی خوبی دارد. مزایای آن راحت، انعطاف پذیر، انعطاف پذیر برای استفاده است.

پلی اتیلن Chlorosulfonated - برای اکثر مواد شیمیایی دارای ویژگی های محافظتی می تواند از پایه، روغن، سوخت و بسیاری از حلال ها محافظت کند و دارای درجه حرارت خوب و درجه حرارت پایین، مقاومت در برابر سایش، خم شدن و غیره است.

دستکش مقاوم در برابر ارتعاش معمولا دستکش ساختار سه لایه است، پوست داخلی و خارجی یا الیاف مصنوعی نرم و راحت، لایه میانی ژل سیلیکا یا پلیمرهای دیگر می تواند به طور مؤثر جذب لرزش شود. انتخاب و استفاده از اقدامات احتیاطی دستکش انتخاب دستکش راست یا خیر، استفاده درست یا غیر مستقیم به طور مستقیم به سلامت دست مربوط است.


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.


Hot Tags: چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو