Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
دستکش زیبایی ابریشمی

دستکش زیبایی ابریشمی

ترکیب پروتئین ابری تقریبا همانند پوست است، بنابراین احساس پوست بسیار راحت و راحت است. برای محافظت از هر دو دست از ابریشمی 100٪ دستکش ابریشم، می توانید از خواب یا آرامش بخش استفاده کنید. ابریشم با رنگ های ظریف، سبک و نرم. لبخند زیبایی، خوب هیگوسکوپی. احساس پوشیده، صاف و ...

ارسال درخواست

ترکیب پروتئین ابری تقریبا همانند پوست است، بنابراین احساس پوست بسیار راحت و راحت است.

برای محافظت از هر دو دست از ابریشمی 100٪ دستکش ابریشم، می توانید از خواب یا آرامش بخش استفاده کنید.

ابریشم با رنگ های ظریف، سبک و نرم. لبخند زیبایی، خوب هیگوسکوپی.

احساس رطوبت، صاف و غیره، با شهرت فیبر ملایم طبیعی، شناخته شده به عنوان "پوست مصنوعی".

ابریشم متخلخل، پروتئین پروتئین حیوانی است، می تواند به طور خودکار تنظیم دمای، سرد در زمستان و گرم در تابستان، تنفس و هیپرسیونیک، شامل 18 نوع اسید آمینه، می تواند متابولیسم بدن، ثبات و روح را افزایش دهد.

زیبا، نرم و زیبا.

1.5 برابر جذب رطوبت از فیبر پنبه، می تواند به سرعت جذب و توزیع عرق انسانی شود.

بافت متخلخل است، می تواند مقدار زیادی گاز را جذب کند، تشکیل یک لایه گرم بسیار عالی.

الیاف باریک و دشوار که می توانند به پارچه ای که چگالی کم، نازک و شفاف است، بدون اتصال بافته، بافته شوند.

با کم الکتریکی استاتیک، راحتی پوست، راحتی شخصی.

کم استاتیک الکتریکی، باکتری های ضد پرورش، بهترین فیبر سلامت است.

نور: وزن کم پارچه، وزن بدن را افزایش نمی دهد و حمل آسان را آسان می کند. تمیز کردن خشک بهترین راه است، همانطور که هنگام تمیز کردن، شستشو دست با آب سرد نشان داده شد. پس از برداشتن شستشو، به آب غوطه ور نکنید و اجازه دهید آب روی لباس ها به طور طبیعی خشک شود و سپس در محل تهویه قرار بگیرد خشک، ممنوعیت قرار گرفتن در معرض آفتاب.


انتخاب دستکش ها می تواند عوامل در نظر گرفته شود

درجه قرار گرفتن در معرض

اگر تماس با مواد شیمیایی طولانی تر باشد، مقاومت شیمیایی آن به طور قابل توجهی کاهش می یابد. افزایش غلظت مواد شیمیایی و یا فروکش کردن دستکش به طور مستقیم به مواد شیمیایی باعث می شود که دستکش برای مدت کوتاهی نفوذ کند تا تولید کننده فراهم کند.

2. درجه حرارت

به طور کلی، درجه حرارت افزایش می یابد، سرعت نفوذ، زمان نفوذ کوتاه می شود. داده های زمان نفوذ استاندارد در دمای اتاق (25-25 درجه سانتی گراد) بدست می آید. دستکش هایی که از این درجه حرارت استفاده می شود به طور قابل توجهی مقاومت شیمیایی را کاهش می دهد.

3. ضخامت دستکش

در صورت لزوم، یک دستکش ضخیم تر را انتخاب کنید یا 2 دستکش را در همان زمان بپوشانید زیرا مواد ضخیم تر مقاومت شیمیایی بهتر و زمان نفوذ را افزایش می دهد. مهمتر از همه، ضخامت مواد دستکش دو برابر و زمان نفوذ می تواند 4 بار افزایش یافته است. با توجه به ضخامت دستکش، اما همچنین در نظر گرفتن کار خود نیاز به انعطاف پذیری و لمس است. دستکش های ضخیم دارای مقاومت شیمیایی قوی تر هستند، اما در هزینه دستگیره، دست و ایمنی در هزینه. تعادل خوبی بین احساس، انعطاف پذیری و مقاومت شیمیایی متوسط ​​وجود دارد. دستکش های یکبار مصرف، به ویژه احساسات عالی دارند، اما به طور کلی تنها برای محافظت از مواد شیمیایی خنثی استفاده می شوند، خواص محافظتی ضعیف در برابر بسیاری از مواد شیمیایی دارند یا هیچ خواص محافظتی ندارند.

4. درمان سطح و پوشش

پوشش سطح و دستکش دستکش مشابه نیست، سطح صاف، سطح خشن، سطح خمیر و غیره، پوشش، با پنبه، پارچه، و غیره، و همچنین دستکش بدون دستکش وجود دارد. سطح بافت و خشن با مقاومت بهتر لغزش برای دستیابی به اشیاء مرطوب و صاف. پوشش پنبه، پوشش پنبه با خواص جذب عرق، دستکش های پارچه ای پوشش نیز دارای عملکرد بالا درجه حرارت بالا، و دستکش بدون دستکش با انعطاف پذیری خوب و لمس است.

5. ترکیب شیمیایی

آزمایش های نفوذ با مواد خالص انجام می شود. مخلوط های شیمیایی می توانند به طور قابل توجهی میزان نفوذ و خواص فیزیکی یک ماده دستکش را تغییر دهند. به طور کلی، برای ترکیبات شیمیایی، یک ماده که دارای قابلیت نفوذ ناپذیری به هر یک از مواد تشکیل دهنده است، باید انتخاب شود. با این حال، ممکن است که مخلوط زمان نفوذ طولانی تر از مواد تشکیل دهنده یکسان داشته باشد. کاربران می توانند از شرایط دستکش استفاده کنند تا از توانایی مخلوط برای تهیه نظرات خاص، به ویژه سمیت مخلوط، محافظت کنند.

6. خواص فیزیکی

خواص فیزیکی دستکش و در استفاده از ضد سوراخ کردن، مقاومت در برابر پارگی، مقاومت در برابر سایش و استحکام کششی. مواد شیمیایی از طریق سوراخ سوراخ شده یا شکاف های پاره شده نفوذ می کنند، آنها را به مواد شیمیایی بیشتر نسبت به مواد شیمیایی از طریق لایه مولکولی نفوذ می کنند، و آنها را به مواد شیمیایی مضر تبدیل می کند. گاهی اوقات نیاز به دو نوع مختلف دستکش، یکی برای آسیب مکانیکی، یکی برای جلوگیری از آسیب شیمیایی استفاده می شود.


دستکش مواد برای آسیب های مکانیکی

(1) سیم - مشترک سیم فولاد ضد زنگ، سیم کروم است، به طور عمده استفاده می شود برای دستکش برش مقاوم در برابر. این نوع مواد دارای قوی ترین مقاومت برشی است و تمیز کردن آن آسان است، اما برای استفاده بسیار سنگین و ناخوشایند است.

(2) الیاف مصنوعی مانند Kevlar، Spectra و غیره نیز از مواد مقاوم در برابر مصنوعی مقاوم هستند. اگرچه آنها به عنوان سیمهای فلزی به عنوان برش مقاوم نیستند، آنها سبک وزن، راحت برای استفاده و بهبود و پردازش هستند. بعضی از محصولات همچنین مقاوم به برش محصولات بالاترین استاندارد است.

(3) نیتریل (با پوشش پارچه) - عملکرد ضد ضربه و ضد ضربه، انعطاف پذیر و راحت برای استفاده.

(4) لاتکس طبیعی (با پوشش پارچه) - انعطاف پذیری عالی، به خصوص انعطاف پذیر، با برخی از سایش، اشک و مقاومت برش.

(5) PVC (با پوشش پارچه) - اگر مواد ضخیم باشد، می تواند برخی از حفاظت از سایش و سوراخ را فراهم کند، اما همچنین می تواند دارای قابلیت ضد برش، اما مقاوم در برابر پاره شدن باشد.

(6) چرم - مواد طبیعی، از طریق انواع درمان پوست، عملکرد منحصر به فرد دارد. پوست را می توان تقسیم به: چرم، که دارای مزایای راحتی، با دوام، تنفس مقاوم در برابر سایش، درمان کروم پاره، با دوام تر، بلکه مقاوم در برابر درجه حرارت بالا؛ pigskin، منافذ بزرگ، بهترین تنفس، پس از شستشو هنوز هم می تواند بسیار خوب از نرم، اما سخت نمی شود؛ پوست گوسفند، راحت ترین، با دوام ترین و ضد لباس بهترین عملکرد، اما به دلیل قیمت گران است، به طور کلی فقط در تماس با تقاضای صنعت بالاتر استفاده می شود.


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.


Hot Tags: ابریشم دستکش دستکش زیبایی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو