Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
دستکش دوش پلی استر

دستکش دوش پلی استر

یک مهارت را انتخاب کنید یک نگاه: از طریق بافت و منافذ سطح قشر برای شناسایی بهترین پوست برهنه؛ پوست گوسفند را از طریق قسمت فیبر برای دیدن فیبر انعطاف پذیر پوست گوسفند! بوی دوم: بویژه پس از اولین بره ی برنزه ی جراحی دستی، بوی چرم قوی تر می شود؛ با این حال، کسانی که ...

ارسال درخواست

مات پلی استر با کیفیت بالا

دست نخ ها بافت بافتی کشش دارند، مناسب برای دست های چپ و راست با بیشترین اندازه.

انتخاب خوبی برای تمام خانواده. مچ دست الاستیسیته مناسب را فراهم می کند و از دست رفتن دستکش جلوگیری می کند. عالی با صابون، اسکراب بدن، ژل دوش، و یا نمک دریا.

دستکش های دوشاخه ای در آن ها الاستیک است، بنابراین آنها به اندازه دست های شما مناسب هستند، بدون اینکه خیلی مچ دست شما باشند

این دستکش ها نه تنها می توانند پوست را تمیز کنند، بلکه می توانید سبزیجات را نیز خرد کرده، به عنوان یک هدیه برای خانواده بسیار مناسب است

دستکش های اگزوز JCMASTER از بین می برد سلول های مرده پوست، پوست خود را صاف نگه می دارد، گردش خون را بهبود می بخشد. چهار قطعه محصولات در یک بسته بندی وجود دارد و چهار رنگ ارائه می دهد


یک مهارت را انتخاب کنید

یک نگاه: از طریق بافت و منافذ سطح قشر برای شناسایی بهترین پوست برهنه؛ پوست گوسفند را از طریق قسمت فیبر برای دیدن فیبر انعطاف پذیر پوست گوسفند!

بوی دوم: بویژه پس از اولین بره ی برنزه ی جراحی دستی، بوی چرم قوی تر می شود؛ با این حال، کسانی که با دستکش های چرمی یا چرم معمولا با بوی رنگ های شیمیایی هستند!

سه لمس: لایه بیرونی بالای پوست برنزه بسیار صاف است، لایه داخلی عطر از پوست گوسفند بسیار ظریف است، مناسب پوست نیز فوق العاده خوب و راحت است، اما فیبر شیمیایی و یا پنبه حتی سخت تر!

چهار سوزش: پوست چرم واقعی و چرم و چرم طبیعی مانند سوزاندن پس از ترک خاکستر می تواند به راحتی با انگشت به پودر تبدیل شود، در حالی که بوی پروتئین (مانند تخم مرغی) بوجود می آید؛ یک عطر؛ اما پوست با چرم مصنوعی یا پلاستیک سوخته طعم تلخ!

این شبکه های عصبی پیشرفته ما را قادر می سازد تا در عرض چند میکرو ثانیه در معرض سرما، گرما، درد و غیره قرار گیریم و حتی احساس ارتعاشات کوچک با تنها یک دامنه مو داشته باشیم. از روز تولد، دست این فعالیت را متوقف نمی کند، و در پایان زندگی، دست می تواند به طور متوسط ​​250 میلیون بار انجام دهد. با این حال، ما اغلب اهمیت دست های ما را نادیده می گیریم و از حفاظت مناسب خود غافلند، به طوری که آسیب های دست به 20٪ از همه نوع حوادث مربوط به کار مربوط می شود که منجر به ناتوانی می شود. این نشان می دهد که انتخاب صحیح و استفاده از تجهیزات حفاظتی ضروری است. دست حفاظت دست یکی از اندام های ظریف و متراکم در اندام های انسان است. این شامل 27 استخوان است که به 4/1 کل تعداد استخوان های انسانی مربوط می شود و عضلات، رگ های خونی و عصب ها، توزیع و سازماندهی بسیار ناگهانی پیچیده است، فقط چند متر در هر سانتی متر از طول مویرگی نوک انگشتان، اعصاب تا هزاران دالتال.

انواع آسیب های دست انواع آسیب های دست می تواند به سه دسته از جنبه بزرگتر تقسیم شود.

آسیب های آسیب رسان مانند آسیب های دست به علت علل مکانیکی آسیب استخوان، عضلات و بافت، انگشتان قطع شده، شکستگی ها به آسیب های جزئی پوست و غیره می باشد. مانند استفاده از ابزارهای تیز لبه، دستکاری برخی از چاقوهای بزرگ، ماشین آلات تیز و یا ابزار، می تواند باعث کاهش دست و غیره شود؛ دست زدن به، استفاده از اسپیندل ها، ناخن ها، پیچ گوشتی ها، برس ها، ماشین های اسپری شده به صورت اسپری، خرد شده و حتی از انگشتان شما دور می شوند.

تماس با درماتیت چنین آسیب هایی عمدتا بر روی دست آسیب پوست است. نور، در نتیجه پوست خشک، لایه برداری، خارش، تورم شدید، بولدر ها، تبخال، زخم. این آسیب ناشی از قرار گرفتن در معرض اسید، محلول آبی قلیایی، مواد شوینده، ضدعفونی کننده و یا قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی، مواد زیستی، در معرض شوک الکتریکی، یخ زدگی، سوزاندن با حرارت بالا، سوختگی شعله و غیره است.

دستکاری طولانی مدت ابزار ارتعاشی دست مانند زنجیر، حفاری های سنگی، چکش ها، برداشتن و غیره می تواند باعث آسیب هایی مانند سندرم جرقه بازو و اختلالات ماده سفید شود. دست با ابزار برای لرزش طولانی مدت، بلکه باعث آسیب به سیستم گردش خون و وقوع بیماری سفید انگشت می شود. این خصوصا در محیط مرطوب و سرد صادق است. با توجه به گردش خون ضعیف، دست خفیف، بی حسی و غیره می شود. اگر به اعصاب حسی آسیب برسانید، دست خود را به درجه حرارت کمتر حساس، لمس آن و حتی باعث بی حسی دائمی می شود. دستکش مواد برای محیط کاری خطرات مختلفی وجود دارد، شما می توانید انواع مختلف دستکش مانند دستکش مقاوم در برابر مواد شیمیایی، دستکش برای خطرات الکتریکی، دستکش های با درجه حرارت بالا و پایین، کارهای برش، دستکش های ضد برش، دستکش ضد ارتعاش برای کارهای ارتعاش و غیره

دستکش

مواد دستکش میزان عملکرد محافظتی دستکش را تعیین می کند که مبنای انتخاب دستکش است.


دستکش مواد برای آسیب های مکانیکی

(1) سیم - مشترک سیم فولاد ضد زنگ، سیم کروم است، به طور عمده استفاده می شود برای دستکش برش مقاوم در برابر. این نوع مواد دارای قوی ترین مقاومت برشی است و تمیز کردن آن آسان است، اما برای استفاده بسیار سنگین و ناخوشایند است.

(2) الیاف مصنوعی مانند Kevlar، Spectra و غیره نیز از مواد مقاوم در برابر مصنوعی مقاوم هستند. اگرچه آنها به عنوان سیمهای فلزی به عنوان برش مقاوم نیستند، آنها سبک وزن، راحت برای استفاده و بهبود و پردازش هستند. بعضی از محصولات همچنین مقاوم به برش محصولات بالاترین استاندارد است.

(3) نیتریل (با پوشش پارچه) - عملکرد ضد ضربه و ضد ضربه، انعطاف پذیر و راحت برای استفاده.

(4) لاتکس طبیعی (با پوشش پارچه) - انعطاف پذیری عالی، به خصوص انعطاف پذیر، با برخی از سایش، اشک و مقاومت برش.

(5) PVC (با پوشش پارچه) - اگر مواد ضخیم باشد، می تواند برخی از حفاظت از سایش و سوراخ را فراهم کند، اما همچنین می تواند دارای قابلیت ضد برش، اما مقاوم در برابر پاره شدن باشد.

(6) چرم - مواد طبیعی، از طریق انواع درمان پوست، عملکرد منحصر به فرد دارد. پوست را می توان تقسیم به: چرم، که دارای مزایای راحتی، با دوام، تنفس مقاوم در برابر سایش، درمان کروم پاره، با دوام تر، بلکه مقاوم در برابر درجه حرارت بالا؛ pigskin، منافذ بزرگ، بهترین تنفس، پس از شستشو هنوز هم می تواند بسیار خوب از نرم، اما سخت نمی شود؛ پوست گوسفند، راحت ترین، با دوام ترین و ضد لباس بهترین عملکرد، اما به دلیل قیمت گران است، به طور کلی فقط در تماس با تقاضای صنعت بالاتر استفاده می شود.


مواد مقاوم در برابر حرارت بالا

(1) Novoloid، یک فیبر جدید مصنوعی با تکنولوژی بالا و مقاوم در برابر انفجار و مقاوم در برابر حرارت، مقاومت در برابر درجه حرارت تا دمای 1100 درجه سانتیگراد، نرم و راحت و مقاومت در برابر بسیاری از حملات شیمیایی حتی پس از شستشوی مکرر بالا عملکرد دما

(2) کولار - یک فیبر مصنوعی معطر به طور گسترده ای مورد استفاده است، نه تنها برش مقاومت، بلکه آسیب درجه حرارت بالا.

(3) مواد آلومینیوم - مقاوم در برابر حرارت تابشی به درجه حرارت بالاتر.

(4) چرم - در صورت نگهداری خشک، دارای درجه حرارت مقاوم در برابر حرارت پایین است، در حالی که ویژگی های غیر ذوب، غیر سوزاندن آن را اغلب برای جوشکاری دستکش استفاده می شود.

(5) پنبه - مواد طبیعی است که در برابر درجه حرارت بالا و پایین محافظت می کند. با این حال، با توجه به نیازهای حفاظتی، دستکشهای ضخیم تر، انعطاف پذیری به اندازه کافی خوب نیست.

هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.


Hot Tags: دستکش دوش پلی استر، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو