Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
دوش نایلون دوختن انگشتان دست پنج انگشت

دوش نایلون دوختن انگشتان دست پنج انگشت

دستکش در استفاده از اقدامات احتیاطی انتخاب مناسب دستکش یا نه استفاده از حق یا نه به طور مستقیم به سلامت دست مربوط است، به طوری کوچک برای یادآوری انتخاب و استفاده از روند باید توجه به نکات زیر : 1. انتخاب دستکش به اندازه کافی ...

ارسال درخواست

نایلون 100٪

کمک می کند تا سطح بیرونی پوست خود را بشویید و سلول های مرده پوست را بردارید. بدن و ذهن خود را از طریق ماساژ دور با استرس با این دستکشهای حمام، در حالی که همچنین گردش خون خود را تحریک می کند، احیا کنید.

به سادگی ژل دوش مورد علاقه خود را بر روی دستکش های حمام اضافه کنید و یک پودر غنی داشته باشید. هر دستبند Loofah دارای حلق آویز کوچک است، پس از تمیز کردن آن آسان است

اول از دستکشهای حمام برای خیساندن در آب گرم استفاده کنید

دوم، استفاده از یک ژل دوش یا صابون در دستکش های مرطوب

سوم، حباب ها را به صورت یک دایره بشویید و به آرامی بدن را پاک کنید

بالاخره فوم را با آب بشویید

پس از استفاده، تمیز کردن، خشک کردن را فشار دهید


دستکش در استفاده از اقدامات احتیاطی

انتخاب مناسب دستکش یا نه، استفاده از حق یا نه به طور مستقیم به سلامت دست مربوط است، بنابراین برای انتخاب و استفاده از روند یادآوری باید به نکات زیر توجه شود:

1. انتخاب دستکش برای حفاظت کافی؛

2 قبل از استفاده، به خصوص دستکش های یکبار مصرف، برای بررسی اینکه آیا یک سوراخ کوچک در دستکش وجود دارد یا آسیب دیده، مناطق ریزش شده، به خصوص مفاصل انگشت؛

3. از دستکش آلوده به صورت خودسرانه استفاده نکنید؛

4. دستکش ها را از دست ندهید باید روش صحیح را برای جلوگیری از دستکش مواد آلوده به مواد با پوست و لباس، به دنبال آلودگی ثانویه توجه داشته باشید.

5. دستکش را از دست ندهید، دستکش به احتمال زیاد باعث ایجاد عفونت متقاطع می شود.

6. قبل از پوشیدن دستکش، باید دستهای خود را بلافاصله شستشو دهید، دستکشها را از بین ببرید و کاملا شستشو دهید، سپس کرم دست را برای پر کردن روغن محافظ طبیعی محافظت کنید.

7. قبل از پوشیدن دستکش ها برای درمان زخم، برای جلوگیری از ایجاد باکتری ها و مواد شیمیایی در خون؛

8. هر گونه پوستی یا خارش، درماتیت و سایر بیماری های پوستی را نادیده نگیرید، اگر دست ظاهر خشک، خارش، حباب و غیره باشد، باید به سرعت با دکتر مشورت کنید.


سری های گرم، با استفاده از پوست گوسفند راحت و نرم، پارچه های بافتنی الاستیک خوب، پشم گوسفند گرم و سبک وزن و بسیاری از مواد جدید دیگر برای باز کردن.

طراحی زیبا و ساده، زیبا و زیبا، سبک منحصر به فرد، دستکش های گرم مد گرم، طراحی الاستیک مچ دست با دهان برای جلوگیری از نفوذ باد سرد، هر دو گرم و رب دست خود را.

دست حفاظت دست یکی از اندام های ظریف و متراکم در اندام های انسان است. این شامل 27 استخوان است که به 4/1 کل تعداد استخوان های انسانی مربوط می شود و عضلات، رگ های خونی و عصب ها، توزیع و سازماندهی بسیار ناگهانی پیچیده است، فقط چند متر در هر سانتی متر از طول مویرگی نوک انگشتان، اعصاب تا هزاران دالتال. این شبکه های عصبی پیشرفته ما را قادر می سازد تا در عرض چند میکرو ثانیه در معرض سرما، گرما، درد و غیره قرار گیریم و حتی احساس ارتعاشات کوچک با تنها یک دامنه مو داشته باشیم. از روز تولد، دست این فعالیت را متوقف نمی کند، و در پایان زندگی، دست می تواند به طور متوسط ​​250 میلیون بار انجام دهد. با این حال، ما اغلب اهمیت دستهایمان را نادیده می گیریم و از حفاظت مناسب آنها جلوگیری می کنیم. بنابراین، دستکش های گرم نوعی دستکش هستند که ما نیاز داریم تا اهمیت زیادی به آن اضافه کنیم


دستکش معمولا در تولید مواد و الیاف استفاده می شود:

برای صنعت دستکش، اول باید دانش پایه را تسلط تولید تولید الیاف نساجی در مواد خام است! با این حال، طیف گسترده ای از دستکش، انواع فیبر، نام های مختلف. با تکنولوژی در حال تغییر، مواد جدید جدید، فن آوری های جدید، فلاش تکنولوژی جدید، انواع مختلف مواد مورد استفاده قرار می گیرند، اما برخی از آنها ساده ترین هستند، اما در صنعت نیز باید بدانید!

ایمانداران می دانند که چگونه بهترین چرم دستکش ها را پوست گوسفند می دانند و بسیار با دوام و صاف و راحت هستند.

پوست گوسفند بز یا گوسفند. پوست بز یا گوسفند حاوی آب، پروتئین، چربی و مواد معدنی است، و دوم مقدار کمی از پروتئین تشکیل اکیدرم پمپاژ عمدتا کراتین؛ شکل گیری درم، عمدتا کلاژن و رتیکولین، علاوه بر این هنوز هم حاوی الاستیسیته پروتئین سخت، آلبومین، گلوبولین و موین و غیره.

چگونگی شناسایی پوست گوسفند

پوست گوسفند با منافذ بیضوی مسطح، چرم مورب بیشتر شبیه است؛ منافذ های روشن، مرتب در یک گروه، مرتب مانند مقیاس یا زاویه دار. ویژگی های الگو مانند آب امواج. نورپردازی پوستی، نازک و نرم، پارچه ایده آل برای لباس های چرمی است که از الگوی لباس زیبا ساخته شده است، نرم و براق طبیعی، نرم و انعطاف پذیر است، اما قدرت چرم و پوست خوک خوب نیست.

پوست گوسفند: میزان چربی بیشتر کروکیتی، آرامش بافت فیبروز پوست، بسیار نرم، دانه خوب، صاف، قابل انعطاف، اما نه قوی است.

پوست بز: محتوای کم چربی کورتنی، بافت فیبری پر از پوست گوسفند، منافذ روشن، قشر الاستیک، جامد و با دوام.


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.


Hot Tags: دستکش نایلون دو دست پنج انگشت دستکش، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو