Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com

نخ ریسی نایلون ویتامین آرایشی دستکش

مواد مقاوم در برابر حرارت بالا (1) Novoloid، یک فیبر جدید مصنوعی با تکنولوژی بالا و مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر شعله و مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر درجه حرارت تا 1100 درجه سانتیگراد، نرم و راحت و مقاوم در برابر بسیاری از حملات شیمیایی حتی پس از شست مکرر

ارسال درخواست

نخ نایلون نخ نخ

احساس نرم

گرما و زیبایی شناسی با نخ های دیگر بی نظیر است

سفید تغذیه مرطوب کننده و سفید کننده

سفت کردن شکم برای خلاص شدن از خشکی

خنک کردن خطوط و خستگی را کاهش می دهد

پوست نهایی

مناسب برای جمعیت: خشک و خشن پوست؛ اغلب مواد شوینده را لمس؛ تمرینکنندگان درازمدت در فضای باز

یادداشت ها: درجه حرارت شستشو 30 درجه تجاوز نمی کند

از روشن کننده های سفید کننده استفاده نکنید

پس از خشک شدن، لطفا کاشی کاری کنید

اگر چسبندگی ژل وجود دارد، پودر تالک را می توان به درستی استفاده کرد

دستورالعمل: حمام یا آب گرم دست ها و پاها را خیس کن 15 دقیقه، 30 دقیقه بپوشید؛ با محصولات مراقبت از پوست مربوطه، اثر بهتر است


مواد مقاوم در برابر حرارت بالا

(1) Novoloid، یک فیبر جدید مصنوعی با تکنولوژی بالا و مقاوم در برابر انفجار و مقاوم در برابر حرارت، مقاومت در برابر درجه حرارت تا دمای 1100 درجه سانتیگراد، نرم و راحت و مقاومت در برابر بسیاری از حملات شیمیایی حتی پس از شستشوی مکرر بالا عملکرد دما

(2) کولار - یک فیبر مصنوعی معطر به طور گسترده ای مورد استفاده است، نه تنها برش مقاومت، بلکه آسیب درجه حرارت بالا.

(3) مواد آلومینیوم - مقاوم در برابر حرارت تابشی به درجه حرارت بالاتر.

(4) چرم - در صورت نگهداری خشک، دارای درجه حرارت مقاوم در برابر حرارت پایین است، در حالی که ویژگی های غیر ذوب، غیر سوزاندن آن را اغلب برای جوشکاری دستکش استفاده می شود.

(5) پنبه - مواد طبیعی است که در برابر درجه حرارت بالا و پایین محافظت می کند. با این حال، با توجه به نیازهای حفاظتی، دستکشهای ضخیم تر، انعطاف پذیری به اندازه کافی خوب نیست.


مواد دستکش برای آسیب های مکانیکی

(1) سیم - مشترک سیم فولاد ضد زنگ، سیم کروم است، به طور عمده استفاده می شود برای دستکش برش مقاوم در برابر. این نوع مواد دارای قوی ترین مقاومت برشی است و تمیز کردن آن آسان است، اما برای استفاده بسیار سنگین و ناخوشایند است.

(2) الیاف مصنوعی مانند Kevlar، Spectra و غیره نیز از مواد مقاوم در برابر مصنوعی مقاوم هستند. اگرچه آنها به عنوان سیمهای فلزی به عنوان برش مقاوم نیستند، آنها سبک وزن، راحت برای استفاده و بهبود و پردازش هستند. بعضی از محصولات همچنین مقاوم به برش محصولات بالاترین استاندارد است.

(3) نیتریل (با پوشش پارچه) - عملکرد ضد ضربه و ضد ضربه، انعطاف پذیر و راحت برای استفاده.

(4) لاتکس طبیعی (با پوشش پارچه) - انعطاف پذیری عالی، به خصوص انعطاف پذیر، با برخی از سایش، اشک و مقاومت برش.

(5) PVC (با پوشش پارچه) - اگر مواد ضخیم باشد، می تواند برخی از حفاظت از سایش و سوراخ را فراهم کند، اما همچنین می تواند دارای قابلیت ضد برش، اما مقاوم در برابر پاره شدن باشد.

(6) چرم - مواد طبیعی، از طریق انواع درمان پوست، عملکرد منحصر به فرد دارد. پوست را می توان تقسیم به: چرم، که دارای مزایای راحتی، با دوام، تنفس مقاوم در برابر سایش، درمان کروم پاره، با دوام تر، بلکه مقاوم در برابر درجه حرارت بالا؛ pigskin، منافذ بزرگ، بهترین تنفس، پس از شستشو هنوز هم می تواند بسیار خوب از نرم، اما سخت نمی شود؛ پوست گوسفند، راحت ترین، با دوام ترین و ضد لباس بهترین عملکرد، اما به دلیل قیمت گران است، به طور کلی فقط در تماس با تقاضای صنعت بالاتر استفاده می شود.


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.


Hot Tags: دستکش نایلون پر پروانه ویتامین زیبایی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو