Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
نخ نایلون پر آویز آلوئه ورا زیبایی

نخ نایلون پر آویز آلوئه ورا زیبایی

دستکش معمولا در تولید مواد و الیاف استفاده می شود: برای صنعت دستکش، برای اولین بار نیاز به دانش پایه استاد تولید تولید الیاف نساجی در مواد خام است! با این حال، طیف گسترده ای از دستکش، انواع فیبر، نام های مختلف. با تکنولوژی در حال تغییر، بیشتر ...

ارسال درخواست
برای خمیردندان و چین و چروک، خشن و خشک، خارش پوست، خارش پوست مرده
ماده: در قسمت بالا نخ پر، خوب پوست مناسب است
مخالف: ژل آلوئه ورا، پرستاری مهر و موم، جذب کمکی
رابط تمیز انعطاف پذیر، مرطوب نیست
یک جفت دستکش آرومی = کرم دست + ماسک دست + آبگرفتگی در خانه
می توان مجددا استفاده کرد. انواع رنگ، آزادی انتخاب


دستکش معمولا در تولید مواد و الیاف استفاده می شود:

برای صنعت دستکش، اول باید دانش پایه را تسلط تولید تولید الیاف نساجی در مواد خام است! با این حال، طیف گسترده ای از دستکش، انواع فیبر، نام های مختلف. با تکنولوژی در حال تغییر، مواد جدید جدید، فن آوری های جدید، فلاش تکنولوژی جدید، انواع مختلف مواد مورد استفاده قرار می گیرند، اما برخی از آنها ساده ترین هستند، اما در صنعت نیز باید بدانید!

ایمانداران می دانند که چگونه بهترین چرم دستکش ها را پوست گوسفند می دانند و بسیار با دوام و صاف و راحت هستند.

پوست گوسفند بز یا گوسفند. پوست بز یا گوسفند حاوی آب، پروتئین، چربی و مواد معدنی است، و دوم مقدار کمی از پروتئین تشکیل اکیدرم پمپاژ عمدتا کراتین؛ شکل گیری درم، عمدتا کلاژن و رتیکولین، علاوه بر این هنوز هم حاوی الاستیسیته پروتئین سخت، آلبومین، گلوبولین و موین و غیره.

چگونگی شناسایی پوست گوسفند

پوست گوسفند با منافذ بیضوی مسطح، چرم مورب بیشتر شبیه است؛ منافذ های روشن، مرتب در یک گروه، مرتب مانند مقیاس یا زاویه دار. ویژگی های الگو مانند آب امواج. نورپردازی پوستی، نازک و نرم، پارچه ایده آل برای لباس های چرمی است که از الگوی لباس زیبا ساخته شده است، نرم و براق طبیعی، نرم و انعطاف پذیر است، اما قدرت چرم و پوست خوک خوب نیست.

پوست گوسفند: میزان چربی بیشتر کروکیتی، آرامش بافت فیبروز پوست، بسیار نرم، دانه خوب، صاف، قابل انعطاف، اما نه قوی است.

پوست بز: محتوای کم چربی کورتنی، بافت فیبری پر از پوست گوسفند، منافذ روشن، قشر الاستیک، جامد و با دوام.


یک مهارت را انتخاب کنید

یک نگاه: از طریق بافت و منافذ سطح قشر برای شناسایی بهترین پوست برهنه؛ پوست گوسفند را از طریق قسمت فیبر برای دیدن فیبر انعطاف پذیر پوست گوسفند!

بوی دوم: بویژه پس از اولین بره ی برنزه ی جراحی دستی، بوی چرم قوی تر می شود؛ با این حال، کسانی که با دستکش های چرمی یا چرم معمولا با بوی رنگ های شیمیایی هستند!

سه لمس: لایه بیرونی بالای پوست برنزه بسیار صاف است، لایه داخلی عطر از پوست گوسفند بسیار ظریف است، مناسب پوست نیز فوق العاده خوب و راحت است، اما فیبر شیمیایی و یا پنبه حتی سخت تر!

چهار سوزش: پوست چرم واقعی و چرم و چرم طبیعی مانند سوزاندن پس از ترک خاکستر می تواند به راحتی با انگشت به پودر تبدیل شود، در حالی که بوی پروتئین (مانند تخم مرغی) بوجود می آید؛ یک عطر؛ اما پوست با چرم مصنوعی یا پلاستیک سوخته طعم تلخ!

این شبکه های عصبی پیشرفته ما را قادر می سازد تا در عرض چند میکرو ثانیه در معرض سرما، گرما، درد و غیره قرار گیریم و حتی احساس ارتعاشات کوچک با تنها یک دامنه مو داشته باشیم. از روز تولد، دست این فعالیت را متوقف نمی کند، و در پایان زندگی، دست می تواند به طور متوسط ​​250 میلیون بار انجام دهد. با این حال، ما اغلب اهمیت دست های ما را نادیده می گیریم و از حفاظت مناسب خود غافلند، به طوری که آسیب های دست به 20٪ از همه نوع حوادث مربوط به کار مربوط می شود که منجر به ناتوانی می شود. این نشان می دهد که انتخاب صحیح و استفاده از تجهیزات حفاظتی ضروری است. دست حفاظت دست یکی از اندام های ظریف و متراکم در اندام های انسان است. این شامل 27 استخوان است که به 4/1 کل تعداد استخوان های انسانی مربوط می شود و عضلات، رگ های خونی و عصب ها، توزیع و سازماندهی بسیار ناگهانی پیچیده است، فقط چند متر در هر سانتی متر از طول مویرگی نوک انگشتان، اعصاب تا هزاران دالتال.

انواع آسیب های دست انواع آسیب های دست می تواند به سه دسته از جنبه بزرگتر تقسیم شود.

آسیب های آسیب رسان مانند آسیب های دست به علت علل مکانیکی آسیب استخوان، عضلات و بافت، انگشتان قطع شده، شکستگی ها به آسیب های جزئی پوست و غیره می باشد. مانند استفاده از ابزارهای تیز لبه، دستکاری برخی از چاقوهای بزرگ، ماشین آلات تیز و یا ابزار، می تواند باعث کاهش دست و غیره شود؛ دست زدن به، استفاده از اسپیندل ها، ناخن ها، پیچ گوشتی ها، برس ها، ماشین های اسپری شده به صورت اسپری، خرد شده و حتی از انگشتان شما دور می شوند.

تماس با درماتیت چنین آسیب هایی عمدتا بر روی دست آسیب پوست است. نور، در نتیجه پوست خشک، لایه برداری، خارش، تورم شدید، بولدر ها، تبخال، زخم. این آسیب ناشی از قرار گرفتن در معرض اسید، محلول آبی قلیایی، مواد شوینده، ضدعفونی کننده و یا قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی، مواد زیستی، در معرض شوک الکتریکی، یخ زدگی، سوزاندن با حرارت بالا، سوختگی شعله و غیره است.

دستکاری طولانی مدت ابزار ارتعاشی دست مانند زنجیر، حفاری های سنگی، چکش ها، برداشتن و غیره می تواند باعث آسیب هایی مانند سندرم جرقه بازو و اختلالات ماده سفید شود. دست با ابزار برای لرزش طولانی مدت، بلکه باعث آسیب به سیستم گردش خون و وقوع بیماری سفید انگشت می شود. این خصوصا در محیط مرطوب و سرد صادق است. با توجه به گردش خون ضعیف، دست خفیف، بی حسی و غیره می شود. اگر به اعصاب حسی آسیب برسانید، دست خود را به درجه حرارت کمتر حساس، لمس آن و حتی باعث بی حسی دائمی می شود. دستکش مواد برای محیط کاری خطرات مختلفی وجود دارد، شما می توانید انواع مختلف دستکش مانند دستکش مقاوم در برابر مواد شیمیایی، دستکش برای خطرات الکتریکی، دستکش های با درجه حرارت بالا و پایین، کارهای برش، دستکش های ضد برش، دستکش ضد ارتعاش برای کارهای ارتعاش و غیره

دستکش

مواد دستکش میزان عملکرد محافظتی دستکش را تعیین می کند که مبنای انتخاب دستکش است.


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.


Hot Tags: نخ پر فر نایلون آلوئه ورا دستکش زیبایی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو