Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
دستکشهای زیبایی الکترولیتیک

دستکشهای زیبایی الکترولیتیک

ارسال درخواست

این محصول مقاومت نرم و خوب است، می تواند صفحه الکترود عمومی را جایگزین کند و یا از استفاده از دستگاه های درمانی و تجهیزات زیبایی حمایت کند، سیگنال انتقال یافته توسط دستگاه و نقش بدن انسان برای دستیابی به هدف مورد نظر را بهتر می کند.

اهداف اصلی: به طور گسترده ای در صنعت مراقبت از زیبایی، صنعت مراقبت های پزشکی، صنعت تجهیزات پزشکی استفاده می شود.

اصل: دستکش ماساژ فیبر نقره ای بر روی میکرو جریان تولید شده توسط بدن اصلی به عضلات بدن انسان عمل می کنند. از طریق ماساژ نقطه ای طب سوزنی، می تواند گردش خون محلی را تسریع کند و متابولیسم عضلات را تسریع کند تا به طور موثری رادیکال های آزاد را تجزیه و حل کند تا مشکل انباشت رادیکال آزاد حل شود. در لکه ها، این دستکش ها را هدایت نسبی فیبر نقره ای را امتحان کنید تا اثر جوانه زدن سفید شدن را به دست آورید.


دستکش های هدایت کننده برای پیوستن به واردات فیبر نقره ای و درمان میزبان با استفاده از ایالات متحده، ایالات متحده و اثر پوست جادویی.


اثر بر روی چشم: قرار دادن دستکش در اطراف ماساژ چشم، می تواند گوشه چشم را افزایش دهد، از محافل تاریک خلاص شدن، از دست دادن کیف در زیر چشم، از بین بردن پاهای کلاغ.


اثر بر روی صورت: برای ماساژ صورت، از بین بردن لکه ها، سفید کردن پوست، رطوبت، ریزش چین و چروک، چسبیده شدن پوست و از بین بردن چانه دو، بر روی یک دستکش قرار دهید.


نقش در بدن: می تواند برش بازو، قفسه سینه پلاستیک بدن، شکم تخت همی پلژی همی پلژی بازیابی عملکرد دست نیز اثر خوبی است.


دستکش در استفاده از اقدامات احتیاطی

انتخاب مناسب دستکش یا نه، استفاده از حق یا نه به طور مستقیم به سلامت دست مربوط است، بنابراین برای انتخاب و استفاده از روند یادآوری باید به نکات زیر توجه شود:

1. انتخاب دستکش برای حفاظت کافی؛

2 قبل از استفاده، به خصوص دستکش های یکبار مصرف، برای بررسی اینکه آیا یک سوراخ کوچک در دستکش وجود دارد یا آسیب دیده، مناطق ریزش شده، به خصوص مفاصل انگشت؛

3. از دستکش آلوده به صورت خودسرانه استفاده نکنید؛

4. دستکش ها را از دست ندهید باید روش صحیح را برای جلوگیری از دستکش مواد آلوده به مواد با پوست و لباس، به دنبال آلودگی ثانویه توجه داشته باشید.

5. دستکش را از دست ندهید، دستکش به احتمال زیاد باعث ایجاد عفونت متقاطع می شود.

6. قبل از پوشیدن دستکش، باید دستهای خود را بلافاصله شستشو دهید، دستکشها را از بین ببرید و کاملا شستشو دهید، سپس کرم دست را برای پر کردن روغن محافظ طبیعی محافظت کنید.

7. قبل از پوشیدن دستکش ها برای درمان زخم، برای جلوگیری از ایجاد باکتری ها و مواد شیمیایی در خون؛

8. هر گونه پوستی یا خارش، درماتیت و سایر بیماری های پوستی را نادیده نگیرید، اگر دست ظاهر خشک، خارش، حباب و غیره باشد، باید به سرعت با دکتر مشورت کنید.


دستکش مواد برای آسیب های مکانیکی

(1) سیم - مشترک سیم فولاد ضد زنگ، سیم کروم است، به طور عمده استفاده می شود برای دستکش برش مقاوم در برابر. این نوع مواد دارای قوی ترین مقاومت برشی است و تمیز کردن آن آسان است، اما برای استفاده بسیار سنگین و ناخوشایند است.

(2) الیاف مصنوعی مانند Kevlar، Spectra و غیره نیز از مواد مقاوم در برابر مصنوعی مقاوم هستند. اگرچه آنها به عنوان سیمهای فلزی به عنوان برش مقاوم نیستند، آنها سبک وزن، راحت برای استفاده و بهبود و پردازش هستند. بعضی از محصولات همچنین مقاوم به برش محصولات بالاترین استاندارد است.

(3) نیتریل (با پوشش پارچه) - عملکرد ضد ضربه و ضد ضربه، انعطاف پذیر و راحت برای استفاده.

(4) لاتکس طبیعی (با پوشش پارچه) - انعطاف پذیری عالی، به خصوص انعطاف پذیر، با برخی از سایش، اشک و مقاومت برش.

(5) PVC (با پوشش پارچه) - اگر مواد ضخیم باشد، می تواند برخی از حفاظت از سایش و سوراخ را فراهم کند، اما همچنین می تواند دارای قابلیت ضد برش، اما مقاوم در برابر پاره شدن باشد.

(6) چرم - مواد طبیعی، از طریق انواع درمان پوست، عملکرد منحصر به فرد دارد. پوست را می توان تقسیم به: چرم، که دارای مزایای راحتی، با دوام، تنفس مقاوم در برابر سایش، درمان کروم پاره، با دوام تر، بلکه مقاوم در برابر درجه حرارت بالا؛ pigskin، منافذ بزرگ، بهترین تنفس، پس از شستشو هنوز هم می تواند بسیار خوب از نرم، اما سخت نمی شود؛ پوست گوسفند، راحت ترین، با دوام ترین و ضد لباس بهترین عملکرد، اما به دلیل قیمت گران است، به طور کلی فقط در تماس با تقاضای صنعت بالاتر استفاده می شود.


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.Hot Tags: میکرو الکترولیتی دستکش های زیبایی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو