Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
دستکش زیبایی روغن ژل

دستکش زیبایی روغن ژل

در فرایند استفاده از دستکش باید توجه داشته باشید به موارد زیر 14 امتیاز: اندازه دستکش مناسب است، اگر دستکش بیش از حد تنگ است، محدود کردن گردش خون، آسان برای ایجاد خستگی، و ناراحت کننده؛ اگر بیش از حد سست، استفاده از انعطاف پذیر و آسان به سقوط است. انتخاب دستکش به ...

ارسال درخواست
90٪ پنبه 10٪ اسپندکس
ژل بیوشیمیایی M-GEL، روغن زیتون، ویتامین E، روغن جوزوبا، روغن دانه انگور و روغن های ضروری گیاهی.
مرطوب کننده
تغذیه عمیق
پوست مرطوب کننده کوتیکول را نرم کن
جلوگیری و بهبود پوست خشک
افزایش کشش پوست
دستورالعمل: حمام یا آب گرم دست ها و پاها را خیس کن 15 دقیقه، 30 دقیقه بپوشید؛ با محصولات مراقبت از پوست مربوطه، اثر بهتر است
یادداشت ها: درجه حرارت شستشو 30 درجه تجاوز نمی کند
از روشن کننده های سفید کننده استفاده نکنید
پس از خشک شدن، لطفا کاشی کاری کنید
اگر چسبندگی ژل وجود دارد، پودر تالک را می توان به درستی استفاده کرد


در فرایند استفاده از دستکش باید توجه به 14 امتیاز زیر را داشته باشد:

اندازه دستکش مناسب است، اگر دستکش بیش از حد تنگ است، محدود کردن گردش خون، ایجاد خستگی آسان و ناراحتی؛ اگر بیش از حد سست، استفاده از انعطاف پذیر و آسان به سقوط است.

انتخاب دستکش تاثير محافظتی مناسب، انتخاب دستکشهای مقاوم در برابر برش سيم، شما نميتوانيد از نخ های مصنوعی مقاوم در برابر دستکشهای برش و غيره استفاده کنيد. برای اطمینان از عملکرد حفاظتی آن، باید به طور مرتب جایگزین دستکش ها شود. بیش از عمر مفید ممکن است باعث آسیب به دست یا پوست شود.

دستکش را در هر زمان چک کنید، برای سوراخ ها یا شکاف ها، مناطق سایشی، به ویژه جوش های انگشتی. برای دستکش های مقاوم در برابر شیمیایی می توانید از روش تورم برای بررسی استفاده کنید.

توجه داشته باشید که استفاده از دستکش ها، اگر یک جفت دستکش در مکان های مختلف استفاده شود، ممکن است زندگی این دستکش را بسیار کاهش دهد.

استفاده باید با توجه به ایمنی، دستکش آلوده خودسرانه را حذف نکنید، برای جلوگیری از آسیب به دیگران. دستکش های موقت استفاده نشده باید در یک مکان امن نگهداری شوند.

حذف دستکش باید توجه به روش صحیح برای جلوگیری از دستکش مواد آلوده مواد با پوست و لباس، در نتیجه آلودگی ثانویه.

بهتر است دستکش را با دیگران تقسیم نکنید، زیرا دستکش به دلیل ایجاد باکتری ها و میکروارگانیسم ها باعث می شود که دستکش ها باعث ایجاد عفونت متقابل شوند.

دست ها را قبل از پوشیدن دستکش ها، دستکش هایی که به دست های تمیز (استریل) و یا باکتری های پرورش می دهند، بشویید. بعد از از بین بردن دستکشها دست ها را بشویید و دستمال مرطوب را دوباره بشویید.

زخم خود را قبل از پوشیدن دستکش بپوشانید پوست یک مانع طبیعی علیه محیط خارجی است و از وارد شدن باکتری ها و مواد شیمیایی جلوگیری می کند.

هر گونه اریتم پوستی یا خارش را نادیده نگیرید، برای جلوگیری از درماتیت و سایر بیماری های پوستی. اگر دست ظاهری خشک، خارش دار، حباب و غیره باشد، به سرعت با دکتر مشورت کنید.

دستکش های خود را با دست دادن و رقصیدن با دیگران بردارید.

اصل انتخاب طول دستکش این است: آستین های کوتاهتر لباس، طولانی تر از دستکش باید انتخاب شود. اگر آستین کوتاهی دارید، لباس بدون آستین و بدون تی شرت باید دستکشهای بلند داشته باشید.

دستکش های سفید و دستکش های سفید با همان رنگ، مانند عاج، بژ، تپه و غیره، در دستکش های کلاسیک هستند و می توانند در هر زمان مناسب برای پوشیدن دستکش استفاده شوند.

از دستکش های سیاه و سفید با لباس های سفید یا رنگ های روشن استفاده نکنید، اما می توانید با لباس های سیاه، تیره یا آبی استفاده کنید. علاوه بر رنگ سفید و سیاه، رنگ های دیگر دستکش ها باید با مجموعه رنگی لباس های خود هماهنگ شوند.


سری های گرم، با استفاده از پوست گوسفند راحت و نرم، پارچه های بافتنی الاستیک خوب، پشم گوسفند گرم و سبک وزن و بسیاری از مواد جدید دیگر برای باز کردن.

طراحی زیبا و ساده، زیبا و زیبا، سبک منحصر به فرد، دستکش های گرم مد گرم، طراحی الاستیک مچ دست با دهان برای جلوگیری از نفوذ باد سرد، هر دو گرم و رب دست خود را.

دست حفاظت دست یکی از اندام های ظریف و متراکم در اندام های انسان است. این شامل 27 استخوان است که به 4/1 کل تعداد استخوان های انسانی مربوط می شود و عضلات، رگ های خونی و عصب ها، توزیع و سازماندهی بسیار ناگهانی پیچیده است، فقط چند متر در هر سانتی متر از طول مویرگی نوک انگشتان، اعصاب تا هزاران دالتال. این شبکه های عصبی پیشرفته ما را قادر می سازد تا در عرض چند میکرو ثانیه در معرض سرما، گرما، درد و غیره قرار گیریم و حتی احساس ارتعاشات کوچک با تنها یک دامنه مو داشته باشیم. از روز تولد، دست این فعالیت را متوقف نمی کند، و در پایان زندگی، دست می تواند به طور متوسط ​​250 میلیون بار انجام دهد. با این حال، ما اغلب اهمیت دستهایمان را نادیده می گیریم و از حفاظت مناسب آنها جلوگیری می کنیم. بنابراین، دستکش های گرم نوعی دستکش هستند که ما نیاز داریم تا اهمیت زیادی به آن اضافه کنیم


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.


Hot Tags: ژل روغن دستکش های زیبایی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو