Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
دستکش زیبایی ژل

دستکش زیبایی ژل

دستکش مواد ضد شیمیایی مواد شیمیایی مقاوم در برابر دستکش مواد طیف گسترده ای از طبیعت مختلف، در انتخاب دستکش به توجه خاص است. دستکش دستکش لاتکس طبیعی - به طور کلی، لاتکس طبیعی برای محلول های آبی مانند محلول های آبی اسید، قلیایی اثر محافظتی خوبی دارد ....

ارسال درخواست
90٪ پنبه 10٪ اسپندکس
ژل بیوشیمیایی M-GEL، روغن زیتون، ویتامین E، روغن جوزوبا، روغن دانه انگور و روغن های ضروری گیاهی.
مرطوب کننده
تغذیه عمیق
پوست مرطوب کننده کوتیکول را نرم کن
جلوگیری و بهبود پوست خشک
افزایش کشش پوست
دستورالعمل: حمام یا آب گرم دست ها و پاها را خیس کن 15 دقیقه، 30 دقیقه بپوشید؛ با محصولات مراقبت از پوست مربوطه، اثر بهتر است
روش شستشو و توجه:
تمیز را خشک نکنید، شستشو کنید در دمای کمتر از 30 درجه
از مواد سفید کننده برای شستن استفاده نکنید
در صورتی که امکان استفاده از صابون خنثی باشد
اجتناب از نور مستقیم خورشید
پس از خشک شدن، لطفا آن را در وضعیت صاف نگه دارید
این مورد برای درمان پزشکی مناسب نیست


دستکش مواد ضد شیمیایی مواد

مقاوم در برابر مواد شیمیایی دستکش مواد طیف گسترده ای از ماهیت های مختلف، در انتخاب دستکش به توجه خاص است.

دستکش

دستکش

لاتکس طبیعی - به طور کلی، لاتکس طبیعی برای محلول های آبی مانند اسید، محلول آبی قلیایی اثر محافظتی خوبی دارد. مزایای آن راحت، انعطاف پذیر، انعطاف پذیر برای استفاده است.

پلی اتیلن Chlorosulfonated - برای اکثر مواد شیمیایی دارای ویژگی های محافظتی می تواند از پایه، روغن، سوخت و بسیاری از حلال ها محافظت کند و دارای درجه حرارت خوب و درجه حرارت پایین، مقاومت در برابر سایش، خم شدن و غیره است.

دستکش مقاوم در برابر ارتعاش معمولا دستکش ساختار سه لایه است، پوست داخلی و خارجی یا الیاف مصنوعی نرم و راحت، لایه میانی ژل سیلیکا یا پلیمرهای دیگر می تواند به طور مؤثر جذب لرزش شود. انتخاب و استفاده از اقدامات احتیاطی دستکش انتخاب دستکش راست یا خیر، استفاده درست یا غیر مستقیم به طور مستقیم به سلامت دست مربوط است.


یک مهارت را انتخاب کنید

یک نگاه: از طریق بافت و منافذ سطح قشر برای شناسایی بهترین پوست برهنه؛ پوست گوسفند را از طریق قسمت فیبر برای دیدن فیبر انعطاف پذیر پوست گوسفند!

بوی دوم: بویژه پس از اولین بره ی برنزه ی جراحی دستی، بوی چرم قوی تر می شود؛ با این حال، کسانی که با دستکش های چرمی یا چرم معمولا با بوی رنگ های شیمیایی هستند!

سه لمس: لایه بیرونی بالای پوست برنزه بسیار صاف است، لایه داخلی عطر از پوست گوسفند بسیار ظریف است، مناسب پوست نیز فوق العاده خوب و راحت است، اما فیبر شیمیایی و یا پنبه حتی سخت تر!

چهار سوزش: پوست چرم واقعی و چرم و چرم طبیعی مانند سوزاندن پس از ترک خاکستر می تواند به راحتی با انگشت به پودر تبدیل شود، در حالی که بوی پروتئین (مانند تخم مرغی) بوجود می آید؛ یک عطر؛ اما پوست با چرم مصنوعی یا پلاستیک سوخته طعم تلخ!

این شبکه های عصبی پیشرفته ما را قادر می سازد تا در عرض چند میکرو ثانیه در معرض سرما، گرما، درد و غیره قرار گیریم و حتی احساس ارتعاشات کوچک با تنها یک دامنه مو داشته باشیم. از روز تولد، دست این فعالیت را متوقف نمی کند، و در پایان زندگی، دست می تواند به طور متوسط ​​250 میلیون بار انجام دهد. با این حال، ما اغلب اهمیت دست های ما را نادیده می گیریم و از حفاظت مناسب خود غافلند، به طوری که آسیب های دست به 20٪ از همه نوع حوادث مربوط به کار مربوط می شود که منجر به ناتوانی می شود. این نشان می دهد که انتخاب صحیح و استفاده از تجهیزات حفاظتی ضروری است. دست حفاظت دست یکی از اندام های ظریف و متراکم در اندام های انسان است. این شامل 27 استخوان است که به 4/1 کل تعداد استخوان های انسانی مربوط می شود و عضلات، رگ های خونی و عصب ها، توزیع و سازماندهی بسیار ناگهانی پیچیده است، فقط چند متر در هر سانتی متر از طول مویرگی نوک انگشتان، اعصاب تا هزاران دالتال.

انواع آسیب های دست انواع آسیب های دست می تواند به سه دسته از جنبه بزرگتر تقسیم شود.

آسیب های آسیب رسان مانند آسیب های دست به علت علل مکانیکی آسیب استخوان، عضلات و بافت، انگشتان قطع شده، شکستگی ها به آسیب های جزئی پوست و غیره می باشد. مانند استفاده از ابزارهای تیز لبه، دستکاری برخی از چاقوهای بزرگ، ماشین آلات تیز و یا ابزار، می تواند باعث کاهش دست و غیره شود؛ دست زدن به، استفاده از اسپیندل ها، ناخن ها، پیچ گوشتی ها، برس ها، ماشین های اسپری شده به صورت اسپری، خرد شده و حتی از انگشتان شما دور می شوند.

تماس با درماتیت چنین آسیب هایی عمدتا بر روی دست آسیب پوست است. نور، در نتیجه پوست خشک، لایه برداری، خارش، تورم شدید، بولدر ها، تبخال، زخم. این آسیب ناشی از قرار گرفتن در معرض اسید، محلول آبی قلیایی، مواد شوینده، ضدعفونی کننده و یا قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی، مواد زیستی، در معرض شوک الکتریکی، یخ زدگی، سوزاندن با حرارت بالا، سوختگی شعله و غیره است.

دستکاری طولانی مدت ابزار ارتعاشی دست مانند زنجیر، حفاری های سنگی، چکش ها، برداشتن و غیره می تواند باعث آسیب هایی مانند سندرم جرقه بازو و اختلالات ماده سفید شود. دست با ابزار برای لرزش طولانی مدت، بلکه باعث آسیب به سیستم گردش خون و وقوع بیماری سفید انگشت می شود. این خصوصا در محیط مرطوب و سرد صادق است. با توجه به گردش خون ضعیف، دست خفیف، بی حسی و غیره می شود. اگر به اعصاب حسی آسیب برسانید، دست خود را به درجه حرارت کمتر حساس، لمس آن و حتی باعث بی حسی دائمی می شود. دستکش مواد برای محیط کاری خطرات مختلفی وجود دارد، شما می توانید انواع مختلف دستکش مانند دستکش مقاوم در برابر مواد شیمیایی، دستکش برای خطرات الکتریکی، دستکش های با درجه حرارت بالا و پایین، کارهای برش، دستکش های ضد برش، دستکش ضد ارتعاش برای کارهای ارتعاش و غیره

دستکش

مواد دستکش میزان عملکرد محافظتی دستکش را تعیین می کند که مبنای انتخاب دستکش است.


هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.Hot Tags: ژل لوازم آرایشی دستکش، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو