Shangyu Jinchang Knitting Co.,LtdE-mail: zhu@zjjinchang.com
ژل پنبه ای ویتامین های اسانس، دستکش های زیبایی

ژل پنبه ای ویتامین های اسانس، دستکش های زیبایی

این دارای سه انگشت لمسی است. از پارچه اکریلیک ساخته شده است، نرم و راحت. رنگ های خالص به راحتی با لباس ها مطابقت دارند و بسیاری از رنگ ها برای انتخاب شما. خشک کردن سریع، بافت تنگ، انعطاف پذیر و حفظ شکل. هر دو دست و شستشوی ماشین کاملا مناسب است. فرآیند استفاده از دستکش ...

ارسال درخواست

امکانات:

100٪ با نام تجاری جدید، با کیفیت بالا!

اسانس 5 اسانس در پوشش ژل می تواند پوست شما را مرطوب، هیدراته و تغذیه کند. پاها، پاشنه های ترک خورده، پوست خشک و خشن بر روی دست ها، انگشتان پا و کوتیکول ها را کاهش می دهد.

طراحی شده است برای مرطوب کردن پوست و دست های خود را نگاه تازه و تغذیه

مناسب برای افرادی که برای مدت طولانی ایستاده و یا زنان که اغلب کفش پاشنه بلند را برای مدت طولانی می پوشند

رمان طراحی منحصر به فرد، استفاده از آرام و راحت

همراه با لوسیون بدن یا کرم دست، ایجاد اثر بهتر است

به خصوص طراحی شده، راحت پوشیدن

روش شستشو و توجه:

تمیز را خشک نکنید، شستشو کنید در دمای کمتر از 30 درجه

از مواد سفید کننده برای شستن استفاده نکنید

در صورتی که امکان استفاده از صابون خنثی باشد

اجتناب از نور مستقیم خورشید

پس از خشک شدن، لطفا آن را در وضعیت صاف نگه دارید

این مورد برای درمان پزشکی مناسب نیست

مشخصات:

Meterial: 100٪ Aquasource، 80٪ نایلون، 20٪ نخ اکریلیک

رنگ: صورتی

فصل زمستانه و روزانه، زمستان خشک و روزانه، جلیقه ژل های خنک بهترین هدیه برای همسر، مادر و دوستان برای کریسمس، تولد، هالووین و دیگر روزهای ویژه


این سه انگشت لمسی دارد

این ساخته شده از پارچه اکریلیک، نرم و راحت است

رنگ های خالص به راحتی با لباس ها ترکیب می شوند و بسیاری از رنگ ها برای انتخاب شما

خشک کردن سریع، بافت تنگ، انعطاف پذیر و حفظ شکل

هر دو دست شستشو و شستشوی ماشین کاملا مناسب است

در فرایند استفاده از دستکش باید توجه به 14 امتیاز زیر را داشته باشد:

اندازه دستکش مناسب است، اگر دستکش بیش از حد تنگ است، محدود کردن گردش خون، ایجاد خستگی آسان و ناراحتی؛ اگر بیش از حد سست، استفاده از انعطاف پذیر و آسان به سقوط است.

انتخاب دستکش تاثير محافظتی مناسب، انتخاب دستکشهای مقاوم در برابر برش سيم، شما نميتوانيد از نخ های مصنوعی مقاوم در برابر دستکشهای برش و غيره استفاده کنيد. برای اطمینان از عملکرد حفاظتی آن، باید به طور مرتب جایگزین دستکش ها شود. بیش از عمر مفید ممکن است باعث آسیب به دست یا پوست شود.

دستکش را در هر زمان چک کنید، برای سوراخ ها یا شکاف ها، مناطق سایشی، به ویژه جوش های انگشتی. برای دستکش های مقاوم در برابر شیمیایی می توانید از روش تورم برای بررسی استفاده کنید.

توجه داشته باشید که استفاده از دستکش ها، اگر یک جفت دستکش در مکان های مختلف استفاده شود، ممکن است زندگی این دستکش را بسیار کاهش دهد.

استفاده باید با توجه به ایمنی، دستکش آلوده خودسرانه را حذف نکنید، برای جلوگیری از آسیب به دیگران. دستکش های موقت استفاده نشده باید در یک مکان امن نگهداری شوند.

حذف دستکش باید توجه به روش صحیح برای جلوگیری از دستکش مواد آلوده مواد با پوست و لباس، در نتیجه آلودگی ثانویه.

بهتر است دستکش را با دیگران تقسیم نکنید، زیرا دستکش به دلیل ایجاد باکتری ها و میکروارگانیسم ها باعث می شود که دستکش ها باعث ایجاد عفونت متقابل شوند.

دست ها را قبل از پوشیدن دستکش ها، دستکش هایی که به دست های تمیز (استریل) و یا باکتری های پرورش می دهند، بشویید. بعد از از بین بردن دستکشها دست ها را بشویید و دستمال مرطوب را دوباره بشویید.

زخم خود را قبل از پوشیدن دستکش بپوشانید پوست یک مانع طبیعی علیه محیط خارجی است و از وارد شدن باکتری ها و مواد شیمیایی جلوگیری می کند.

هر گونه اریتم پوستی یا خارش را نادیده نگیرید، برای جلوگیری از درماتیت و سایر بیماری های پوستی. اگر دست ظاهری خشک، خارش دار، حباب و غیره باشد، به سرعت با دکتر مشورت کنید.

دستکش های خود را با دست دادن و رقصیدن با دیگران بردارید.

اصل انتخاب طول دستکش این است: آستین های کوتاهتر لباس، طولانی تر از دستکش باید انتخاب شود. اگر آستین کوتاهی دارید، لباس بدون آستین و بدون تی شرت باید دستکشهای بلند داشته باشید.

دستکش های سفید و دستکش های سفید با همان رنگ، مانند عاج، بژ، تپه و غیره، در دستکش های کلاسیک هستند و می توانند در هر زمان مناسب برای پوشیدن دستکش استفاده شوند.

از دستکش های سیاه و سفید با لباس های سفید یا رنگ های روشن استفاده نکنید، اما می توانید با لباس های سیاه، تیره یا آبی استفاده کنید. علاوه بر رنگ سفید و سیاه، رنگ های دیگر دستکش ها باید با مجموعه رنگی لباس های خود هماهنگ شوند.

هنگامی که تعداد رنگ برای ارائه مهمان، ما باید رنگ.


Hot Tags: ژل پنبه ویتامین اسانس روغن دستکش زیبایی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، قیمت، سفارشی، خرید، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو